16 Nisan akşamı 'Savaşa hazır olun' diyen Cem Küçük fena çark etti!

845 izlenme 18 Nisan 2017
Reklamlar
16 Nisan akşamı 'savaş' tamtamları çalan yandaş Cem Küçük çark etti ve "laikler de kardeşimizdir, canımızdır" dedi...

Yandaş gazeteci Cem Küçük, 16 Nisan gecesi tüm şaibelere ve hukuksuzluklara rağmen zafer sarhoşu olmuş ve "Evet kazandı ama savaşa hazır olun" diye bir açıklama yapmıştı. Cem Küçük büyük bir tepkinin gelmesinin ardından bir tweet daha atarak, "Beyinsizlere... Kaybettiği halde meşruiyet tartışması açanlarla tabii mücadele edeceğiz, savaşacağız" diye yazmıştı. Savaş çığırtkanlığı yapan Küçük ayıldı.

"Zor bir dönemeçteyiz, bir darbe isteniyor" diyen Cem Küçük, kendi yaptığı kışkırtma girişimlerini göz ardı ederek "Asla farklı toplum kesimlerine düşman olmayın. Darbecilerin isteği bu" diye yazdı. vites yükselten Küçük, "Kürtler de Aleviler de gayrimüslimler de laikler de kardeşimizdir, canımızdır. Tek düşmanımız darbeci kafadır" demekten de geri durmadı. 

Küçük, "Darbecilerle sonuna kadar savaş ama bizden farklı olan kardeşlerimizle sonuna kadar barış vaktidir. Farklılıklarımız zenginliğimizdir" ifadelerini kullandı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'li Baydemir Gözaltına Alındı Son referandum anket sonucuna göre ‘hayır’ oyları hızla yükseliyor: İşte o oranlar Fatih Portakal: Bayrak Bir Yerine mi Battı? Laiklliğin Değerini Bilmeyenler bu kadına kulak versin. Bu Kadın Atatürk’ün ve Cumhuriyet’in değerini oraya gidince anladı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullah Gül'ün babası vefat etti