Ana Sayfa
24 Nisan 2017 ( 190 izlenme )
Reklamlar

41 yaşındaki öğretmen 13 yaşındaki öğrencisine cinsel istismardan tutuklandı

Denizli'de fen bilgisi öğretmeni 41 yaşındaki İ.Ç, ortaokulda okuyan 13 yaşındaki kız öğrencisine bir yıldır cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.


Olay, Ortaokul öğrencisi C.D.'nin bir kız arkadaşına Fen Bilgisi Öğretmeni İ.Ç. ile sevgili olduklarını söylemesi üzerine ortaya çıktı. Bu öğrencinin, arkadaşının söylediklerini rehber öğretmene anlatmasının ardından durum polise bildirildi. Başlatılan soruşturma kapsamında öğretmen İ.Ç. gözaltına alındı. Öğretmen İ.Ç.'nin, öğrencisi olan kız çocuğunu 1 yıldır istismar ettiği, cep telefonundan cinsel içerikli fotoğraflar ve mesajlar gönderdiğinin belirlendiği bildirildi. Öğrenci C.D.'nin de öğretmenine cinsel içerikli fotoğraflar gönderdiği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.Ç. tutuklandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gaziantep'te 3.5 Ton At ve Eşek Eti Ele Geçirildi İslamcı Yazar Levent Gültekin, Özellikle Akparti'lilere ve kararsızlara sesleniyor. Lütfen dinleyin. Eski Bakan Yaşar Okuyan bombaladı: Bahçeli'nin ciddi psikolojik sorunları var 2019 DA BAŞKAN OLAMAZ BUNU ANLADIK....LEVENT GÜLTEKİN'DEN BOMBA AÇIKLAMALAR!