Abdullah Gül'den Deniz Baykal'a yanıt

1889 izlenme 05 Mayıs 2017
Reklamlar
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sözlerine cevap geldi.

Gül, "Geçen günlerde bir siyasetçinin çeşitli, kendi parti içi hesapları çerçevesindejn yaptığı çeşitli taktiler." diye konuştu.

İşte Abdullah Gül'ün açıklamaları;
Geçen günlerde bir siyasetçinin çeşitli, kendi parti içi hesapları çerçevesindejn yaptığı çeşitli taktiler. O konuşmada beni de söz konusu etti. Açıkçası ben hiç ciddiye almadım benimle ilgili söylenenleri. Önceden de biliyorum 367 meslelerinin nasıl ortaya çıktığını. Ama üzülerek görüyorum ki bazıları çok ciddiye almışlar.

YANDAŞLARA DA CEVAP VERDİ
Bazı arkadaşlar saygı çerçevesini de aşarak benim ne yapmam gerektiğini söylemeye kalktılar. Bazı çevreler başta ben olmak üzere Ak Parti’nin gerçek öncüleri kurucuları emeği geçmiş arkadaşlar hakkında ağza gelmeyecek laflar ahlak dışı davranışlar edep dışı, bunların nasıl organize olduğunu herkes biliyor. Bunları kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.
7 sene tarafız cumhurbaşkanlığı yaptım ve günlük siyasete girmeyeceğimi söyledim. Yeri, geldiğinde tecrübemi paylaşma sorumluluğum var. Baktığımızda ülke zaten kutuplaşmanın ve seçimlerin yorgunluğu içinde. Türkiye’nin önüne bakması gerekir. Ulusal çıkarların tehdit eden gelişmeler var. Herkesin bunları çözmek için çalışması gerekir. Hükümete yardımcı olmak gerekir. Bu fikirlerimi bu şekilde paylaşırım polemiklere sokmak isteyenleri de ciddiye almam.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal BAHÇELİ'nin Bu Videosunu Yayınladı... SARAY SALLANDI! Yüzyıllık prangadan kurtuldum diyen... Erzurum milletvekili Zehra ya.. Cevap geldi... İstanbul'da dondurma yediği için tehdit edilen çocukların verdiği yanıt, sosyal medyayı salladı Otobüste insanları öleceksiniz gebereceksiniz diye tehdit eden kadın(!).

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞE BAKIN!.. 23 NİSAN KONSERİNİ YASAKLADILAR!..