Ana Sayfa
04 Mayıs 2017 ( 2538 izlenme )
Reklamlar

Abdullah Gül’den flaş karar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası son dönemlerde adının geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

AKP’Lİ ELİTAŞ: GÜL’ÜN NET BİR CEVAP VERMESİ GEREKİR


Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019'daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e AKP'den, “Açıklama yapıp spekülasyonları bitir” çağrısı gelmişti. AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, özel bir haber kanalında yaptığı açıklamada, “Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” dedi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

19 Mayıs Özel paylaşımı! Bilinçli bir vatandaşımızın AKP ve MHP'nin getirmek istediği "Başkanlık Sistemi" eleştirisi. İzleyin ve İzletin... Yüzyıllık prangadan kurtuldum diyen... Erzurum milletvekili Zehra ya.. Cevap geldi... Yeni servis edildi...Gündeme bomba gibi düşecek video! Silinmeden izleyin paylaşın!