Ana Sayfa
04 Mayıs 2017 ( 2462 izlenme )
Reklamlar

Abdullah Gül’den flaş karar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası son dönemlerde adının geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

AKP’Lİ ELİTAŞ: GÜL’ÜN NET BİR CEVAP VERMESİ GEREKİR


Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019'daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e AKP'den, “Açıklama yapıp spekülasyonları bitir” çağrısı gelmişti. AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, özel bir haber kanalında yaptığı açıklamada, “Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” dedi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cübbeli Ahmet Cem Küçük'e “Kripto salak” dedi ve ... İdama Evet Diyenlerin Tam Listesi Ali Ağaoğlu'nun 'EVE BEKLİYORUM' dediği CHP'li vekil Biçer'den zehir zemberek açıklama! ŞOK!.. ŞAMİL TAYYAR'DAN BOYUNDAN BÜYÜK İDDİA!..