“Açılmak şeytana hizmet etmektir” diyen Niran Ünsal "ticari kayıp yaşadım" diyerek türbanı çıkardı.

430 izlenme 28 Şubat 2017
Reklamlar

Niran Ünsal "ticari kayıp yaşadım" deyip başını tekrar açtı


Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bir yıl önce tesettüre giren şarkıcı Niran Ünsal türbanını çıkardı.  Niran Ünsal türban takmaya başladıktan sonra alkol kullanılan mekanlarda sahne almak istemiş, ancak Ünsal’ın bu tutumu muhafazakar camiada da şaşkınlık yaratmıştı. Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesini gerekçe göstererek başını açtığını belirtti.

"TİCARİ KAYIP YAŞADIM, PERUK DA İŞE YARAMADI"

Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" sözleriyle peruk takmanın da çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.

Odatv.com


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atilla Taş mahkemede ne ifade verdi? Çok Şaşıracaksınız..Dünyanın Evrendeki Yeri Çöl'de Bir Kum Tanesi Kadar Bile Değil ..Ve biz, kendimizi Evren'deki "en üstün varlık" olarak görüyoruz. İnanabiliyor musunuz? Dilek Doğan davasında silinen görüntüler kurtarıldı Gökçek'ten ŞAŞIRTICI İDDİA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Metin UCA yaptığı bu konuşmadan sonra hiçbir kanalda yer bulamıyor!..