Akp li Düziçi Belediye Başkanı Hayır oyu verecek Belediye çalışanlarına önce Şerefsiz diye hakaret etti ardından işten atacağını söyledi!!!

1069 izlenme 13 Nisan 2017
Reklamlar

Gaziantep’te AKP’li Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, 16 Nisan’da ‘Evet’ oyu vermeyecek çalışanlarını açıkça işten atmakla tehdit etti, ‘Hayır’ oyu kullanacakları da “terörist” ilan etti.

“Düziçi Evet diyor” buluşmasında konuşan Namlı, “Hiç kimse AK Partili milletvekillerini belediye başkanlarını ilçe başkanlarını aldattığını zannetmesin. Aldatan aldatılan siz olursunuz” diyerek tehdit savururken, “Hem ekmeğini yiyip hem hastaneye gidip ondan sonra da ‘Hayır’cıyım demek şerefsizliktir” diye de hakaret etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İhsan Eliaçık "Hayır’ derken dünyanızı da, ahiretinizi de tehlikeye atmayın'' diyen Erdoğan'a ''Mukdedir ilahcılık oynuyor'' diyerek çok sert çıktı! HERKES BU VİDEOYU İZLEYİP PAYLAŞMALI ! 2008 TARİHLİ YAYINDAN !! AKP'li Mehmet Metiner'den Skandal Sözler... "Anayasa'yı Paramparça Etmezsek Namert Olalım" Adana’da Dehşet ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullatif ŞENER'den ERDOĞAN'a KURŞUN GİBİ YANIT!..
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/4/2/akp-li-duzici-belediye-baskani-hayir-oyu-verecek-belediye-calisanlarina-once-serefsiz-diye-hakaret-etti-ardindan-isten-atacagini-soyledi/index.html#fb