Ana Sayfa
06 Mayıs 2017 ( 2778 izlenme )
Reklamlar

AKP'li ünlü trol deşifre olunca kaçtı gitti

Tuna, Aktrollerin kimliklerini deşifre edince aktroller hesaplarını kapattı...


AKP’nin trolleri kimlikleri deşifre olunca hesabı kapattı. Yandaş medyada süren kavga her geçen gün artarak devam ediyor. Aktrollerin bazılarının hedefinde ise Yeni Şafak yazarı Salih Tuna vardı. Tuna trollerin hakaretlerinin ardından “@Biyikbay sen maaşını Başbakanlıktan, @wfakespeare sen de maaşını MİT'ten bana hakaret etmek, kişilik katli uygulamak için mi alıyorsun…” diye tweet attı. 

Tuna’nın bu tweetinin ardından meşhur Aktrol Bıyıkbay hesabını kapattı. Bıyıkbay’ın hesabını kapattığını ise Güneş gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler “Tıpkı dediğim gibi. Biri tüydü. Ama bu devekuşluğu. Kafayı sakladı ama kıçı açıkta. GAME OVER” ifadeleriyle duyurdu.

Odatv.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sahte fotoğraflarla Adalet Yürüyüşü'nü karalamaya çalışan Anadolu Ajansı muhabirine tepki yağdı Vatandaş'a, "Mazaka Land Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi?" diye soruluyor. İrfan Değirmenci: ''Ben Hayır diyorum bu benim fikrim. koyun kurt ile gezerdi fikir başka başka olmasa'' dedi. ŞİMDİ SİZ BU GÖRÜNTÜLERE EVET Mİ DİYECEKSİNİZ ?