AKP'li vekil: "Hep kızmayalım, Hollanda'ya teşekkür etmemiz lazım. Evet oyları 2 puan arttı"

486 izlenme 13 Mart 2017
Reklamlar

AKP'li vekil Holanda'ya teşekkür etti


AKP İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Almanya ve Hollanda ile Türkiye arasında yaşanan krizin ardından ‘evet’ oylarının iki puan arttığını söyledi.


AKP İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Almanya ve Hollanda ile Türkiye arasında yaşanan krizin ardından ‘evet’ oylarının iki puan arttığını söyledi. AKP’li Kocabıyık, “Belki azıcık teşekkür de etmeliyiz” dedi.

Benzer bir açıklama daha önce de Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik’ten gelmiş, Çelik Hollanda’nın Mevlüt Çavuşoğlu’nun uçuş iznini iptal etmesine ilişkin “Bu tavırla kararsız vatandaşlarımızın bile kararını ‘Evet’ yönünde netleştirmiş oldu.” demişti..


Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE SON REFERANDUM KAMUOYU ANKETİ!.. HAYIR demek için bu bile yeterli. Bu videoyu izleyince siyasetin ne kadar kirli ve çıkar amaçlı olduğunu daha iyi görüyoruz!... 1 dakikada Ülkenin Ekonomisini Uzman bir Ekonomistden daha iyi anlatan sade vatandaş.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Anayasa değişiyor, Vatandaş bilmiyor! Evet diyecekler kesin ama ne için , hiçbirinin haberi bile yok. TBMM Tv neden canlı vermiyor anladınız mı? Tehlikenin farkındamısınız?