AKP Manisa İl Başkan yardımcısı : ''Referandum oylamasında başarısız olursak, iç savaşa hazırlanın''.

445 izlenme 16 Şubat 2017
Reklamlar

“Büyük ve Güçlü Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sistemi” konulu konferansta konuşan AKP’li yöneticiden referandum sonrasına ilişkin şok sözler !


AKP Soma İlçe Gençlik Kolları tarafından Soma’da Belediye Düğün Salonunda düzenlenen konferansta söz alan AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan ErdemSoma Olay Gazetesi‘nde yer alan habere göre, şu skandal sözleri söyledi:

Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın. Gerek kendi içimizde gerek kendi dışımızda kartların yeniden karılacağını yeniden plan masalarının kurulacağını iyi bilelim. 15 Temmuz’da İstanbul, Ankara’da bizlerde tankların savaş uçaklarının altında mücadele etmek istedik. Ama evimizden çıkarken tank yok diye çıkmadık, var diye çıktık. Keşke olsaydı da İstanbul, Ankara’daki o muzaffer milletin şerefine o yaşadıklarını bizde yaşayabilseydik. Kanımızı verdiğimiz gibi bu sefer kanımızı canımızı, bedenimizi değil, oyumuzu vermek zorundayız. Ama bu oyumuzu sadece kendimiz ile yakın komşularımız ailemiz ile değil, Ankara, İstanbul, Trabzon’daki akrabalarımıza 81 vilayette telefonunuzun içersindeki rehberde kim varsa açın Allah rızası için anlatın. Ben inanıyorum ki biz buradan ne kadar başarıyla çıkarsak 2023, 2053, 2071 hayal ve hedeflerimize büyük ve güçlü Türkiye idealiyle çok daha hızlı varacağız.”.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Japonya'daki Gökdelenlerin 9 Şiddetindeki Deprem de Sallanma Anı Canlı Yayında Nagehan Alçı'ya TEPKİ, Genelkurmay'a SORU. Üzerine yürüyüp susturmaya çalışıyordunuz arşiv unutmaz. İşte ibretlik tespit Siz de Devlet'in yanında mısınız?!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankette istedikleri sonucu alamayınca Twitter hesabını kapatıp, gerçekleri inkar ettiler.