AKP Mvk'nin elini sıkmayınca önce dövdüler sonra dükkanı kapamakla tehdit ettiler❗ Paylaş herkes görsün❗

6115 izlenme 05 Nisan 2017
Reklamlar
Milletvekili adayı gidince Ak Parti'li olduğu söylenen bir grup o esnafın yanına geldi. Ve sonrasını güvenlik kameraları kaydetti. Esnaf "Sadece tokalaşmadım. Tokalaşmadığım için bu olay başıma geldi." şeklinde konuştu.

 

Tokalaşmadığı Ak Parti'li milletvekiliydi. Tokat, tekme, yumruk yedi, dövüldü. Mustafa Genç esnaf... Sıraselviler caddesinde kuaför dükkanı işletiyor. Dün iş yerinin önünde seçim çalışması yapan Ak Parti'nin İstanbul Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge ve beraberindekilerle karşılaştı. Güvenlik kamerası kayıttaydı. O anları, sonrasını saniye saniye kaydetti.

Milletvekili yoluna devam etti. Ama bir grup yanına geldi, tartışmaya başladılar. Dükkana girdiler. Önce biri tokat attı Mustafa Genç'e. Tekmeler, yumruklar peşi sıra geldi. Darbelerden kendini kurtaran esnaf oradan uzaklaştı. Tekrar dönse de dükkanda bulunanlar ve eşi araya girdi. 


İddiaya göre grup oradan ayrılırken tehditte etti. Eşi "Sakallı bir beyefendi, yarın bu dükkanı kapattırıyorum. Buradan ekmek yiyemeyeceksiniz." şeklinde açıklamalarda bulundu. Mustafa Genç aldığı darbeler nedeniyle boynundan ve başından yaralıydı. Darp raporu aldı. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADANALI KADIN HAYIR DİYEN VATANDAŞLARI BÖYLE TEHDİT ETTİ FLAŞ!.. AKP SEÇMENİ'NDEN AKP'YE ŞOK MESAJ!! Feyzioğlu, YSK'nın yapılan itirazları reddetmesi sonrası referandumun iptali için ne yapılması gerektiğini açıkladı! "'Evet' çıkması halinde 300 bin memur..."

Bakmadan Geçme!

KAPAT
METEOROLOJİDEN SON TAHMİNLER!