AKP Mvk'nin elini sıkmayınca önce dövdüler sonra dükkanı kapamakla tehdit ettiler❗ Paylaş herkes görsün❗

6118 izlenme 05 Nisan 2017
Reklamlar
Milletvekili adayı gidince Ak Parti'li olduğu söylenen bir grup o esnafın yanına geldi. Ve sonrasını güvenlik kameraları kaydetti. Esnaf "Sadece tokalaşmadım. Tokalaşmadığım için bu olay başıma geldi." şeklinde konuştu.

 

Tokalaşmadığı Ak Parti'li milletvekiliydi. Tokat, tekme, yumruk yedi, dövüldü. Mustafa Genç esnaf... Sıraselviler caddesinde kuaför dükkanı işletiyor. Dün iş yerinin önünde seçim çalışması yapan Ak Parti'nin İstanbul Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge ve beraberindekilerle karşılaştı. Güvenlik kamerası kayıttaydı. O anları, sonrasını saniye saniye kaydetti.

Milletvekili yoluna devam etti. Ama bir grup yanına geldi, tartışmaya başladılar. Dükkana girdiler. Önce biri tokat attı Mustafa Genç'e. Tekmeler, yumruklar peşi sıra geldi. Darbelerden kendini kurtaran esnaf oradan uzaklaştı. Tekrar dönse de dükkanda bulunanlar ve eşi araya girdi. 


İddiaya göre grup oradan ayrılırken tehditte etti. Eşi "Sakallı bir beyefendi, yarın bu dükkanı kapattırıyorum. Buradan ekmek yiyemeyeceksiniz." şeklinde açıklamalarda bulundu. Mustafa Genç aldığı darbeler nedeniyle boynundan ve başından yaralıydı. Darp raporu aldı. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

CANLI YAYINDA BÜYÜK DERS .. İZLEYİN İZLETİN VE PAYLAŞIN Diyarbakır'da AKP'lilerin usulsüzlüğünü engellemek isteyen 2 kişi öldürüldü! ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN AĞIR İTHAM!.. Mehmet Şimşek'in ağzından kaçırdığı sözler

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beşiktaş taraftarı Atatürk'e hakaret eden yandaşlara Vodofone Arena'dan cevap verdi.
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/7/8/akp-mvk-nin-elini-sikmayinca-once-dovduler-sonra-dukkani-kapamakla-tehdit-ettiler-paylas-herkes-gorsun/index.html#fb