Ana Sayfa
07 Ağustos 2017 ( 158 izlenme )
Reklamlar

AKP'ye "hırsız" diyen isim AKP yöneticisi oldu

“2014 Mart seçimlerinde sandık yerine ayakkabı kutuları kullanılacak” diyen kişi, AKP'li yönetici yapıldı.

AKP’nin Erzurum Aziziye ilçe başkanlığına getirilen Selim Alak tartışma yarattı.

AKP, darbe girişimi sonrasında yaptığı tasfiyelerde 17-25 Aralık 2013 tarihini milat aldığını ifade ederken, AKP’li İlçe Başkanı Selim Alak’ın o dönemde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.


akp-ye-hirsiz-diyen-isim-akp-yoneticisi-oldu-332299-1.

Odatv'nin haberine göre AKP’li Başkan Alak'ın, 17-25 Aralık operasyonu sonrasında gündeme gelen ayakkabı kutularını hatırlatarak şöyle yazdığı ortaya çıktı: “2014 Mart seçimlerinde sandık yerine ayakkabı kutuları kullanılacak.”

akp-ye-hirsiz-diyen-isim-akp-yoneticisi-oldu-332300-1.

AKP’li Başkan Selim Alak bir diğer mesajında ise ''Yeni ayakkabı kutularını attım. Ne bileyim ki içine para dolduruluyor tuhhh. Yazıklar olsun milleti aldatan ve üzerine pişkin pişkin açıklamalarda bulunan ve onun bunun işi diyen zavallılara. Gel otuz mart gel. Ayakkabı kutularına oy verelim….'' ifadelerini kullandı.

akp-ye-hirsiz-diyen-isim-akp-yoneticisi-oldu-332301-1.

Gelen tepkilerin ardından Alak sosyal medya hesabını kapattı. AKP’nin Erzurum İl Teşkilatının resmi internet sitesinde Selim Alak’ın adı "Aziziye İlçe Başkanı" olarak yazıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KANAL D'den İRFAN DEĞİRMENCİ'YE AKIL ALMAZ ZULÜM!. Gelin adayı Hanife, şarkıcılığa soyundu SAKARYA'DA YILDIRIM VE KASIRGA ÖYLE BİR VURDU GEÇTİ Kİ... Ey Cemaati Müslimin, Bakın Marmaray aslında neymiş :)