Ana Sayfa
12 Nisan 2017 ( 780 izlenme )
Reklamlar

Akşener Canlı Yayında Son Anket Sonucunu Açıkladı!

Akşener’in tahmini: Yüzde 54 ‘Hayır’


Anayasa değişikliği referandumu için ‘Hayır’ kampanyası sürdüren eski MHP’li Meral Akşener, son tahminin açıkladı: “Yüzde 54 ‘Hayır’ çıkacak.”

FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın ‘Çalar Saat’ programına katılan Akşener, “Bu seçim bir parti seçimi olmadığı için vatandaş bir kulak çekme uyarısı yapacak. Sayın cumhurbaşkanını vatandaş seçti. Her ne kadar o şu an partili bir cumhurbaşkanı gibi davransa da milletin talebiyle inatlaşmayacağına kesin eminim” dedi.

Kendisiyle birlikte MHP genel başkanlığı için aday adayı olan isimlerin bir buçuk yıldır dile getirdikleri kurultay talebinin gerçekleşmediğini hatırlatan Akşener, “Görüldüğü üzere iktidar tarafından ne kadar engellendiğimi hukukun hiçe sayılmasını herkes izledi. ‘Hayır’ çıkması durumunda bu hukuk anlayışı son bulmuş olacak” diye konuştu.

“Bu ülkede hukuku işler hale getirmek için elimizden geleni yapacağız” diyen Akşener, şöyle devam etti: “Bu ülkede liyakat sistemi silindi. Bir aile işletmesine dönen Türkiye’nin bu liyakat sistemini yeniden öğrenmesi gerekecek. HDP Kürt milliyetçiliği yapıyor. AKP de devletin yüzü olarak doğuda. İki taraf da vatandaşın derdini dinlemekten uzak ve insanlar orada sıkışmış durumda.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayrete düşeceksiniz. Bel fıtığı tedavisinde gelinen son nokta :) Frankfurt’ta skandal: Seçmen kaydını değiştirdi CK Boğaziçi Elektrik, 325 bin borçlu abonesine ‘Silelim Gitsin’ diyor Kim Milyoner olmak ister de rekor kazanç! Bakın teyzemiz ne kadar kazanmış!.