Ana Sayfa
17 Mayıs 2017 ( 695 izlenme )
Reklamlar

Antalya'da Turistlere Büyük Kazık: 4 Bin TL Hesap Çıkarıldı

Antalya Muratpaşa'da Kalekapısı bölgesindeki bir dönercide karışık ızgara ve karides yiyen 12 kişilik Polonyalı turist grubuna 4 bin 200 lira hesap çıkarıldığı iddia edildi.

Antalya'da Turistlere Büyük Kazık: 4 Bin TL Hesap Çıkarıldı

Antalya'nın Muratpaşa İlçesi sınırları içerisinde yer alan tarihi Kalekapısı bölgesindeki küçük bir dönercide karışık ızgara ve karides yiyen 12 kişilik Polonyalı turist grubuna 4 bin 200 lira hesap çıkarıldığı iddiası yetkilileri harekete geçirdi. Hürriyet'e konuşan Kalekapısı Esnaflarını Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği (KALEDER) Başkanı Hasan Kilit, "Şikâyet bize de ulaştı ancak doğruluğunuAntalyada turistlere hesap şoku araştırıyoruz. Ayrıca Antalya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı özel ekipler de söz konusu işletmeden bilgi alıyorlar" dedi.

KARIŞIK IZGARA YENMİŞ

Söz konusu iddianın turistleri gezdiren tur şirketi tarafından gündeme taşındığını kaydeden Kilit, "12 kişilik turist grubu karışık ızgara ve karides yemiş. Yine iddiaya göre önce 4 bin 200 liralık hesap çıkarılmış sonra bu hesap 3 bin 200 liraya düşürülmüş. Olayı inceliyoruz" diye konuştu.

"BAŞVURU YAPACAĞIZ"

Bu tür konulara ciddi hassasiyet gösterdiklerini vurgulayan Kilit, şöyle devam etti:

"Turist sayısı ve hesap miktarı konusunda çelişkili açıklamalar var. Olay netleştiğinde biz de gerekli kurumlara müracaatta bulunacağız. Buraya gelen turistler bizim velinimetimiz. Onlara yanlış yapılmasına asla izin vermeyiz."


Kaynak: haberler.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP Gençlik Kolları’ndan Hollanda protestosu: Portakal sıkıp suyunu içtiler Mimarlar Odası: Anıtkabir küçülüyor, konut alanı ve 40 bin metrekarelik otopark geliyor Hasan Akar tutuklanarak cezaevine gönderildi Atatürk Heykeline Saldırıya Hükümetten İlk Tepki: Çirkin Saldırıyı Nefretle Kınıyoruz