Ana Sayfa
10 Mayıs 2017 ( 332 izlenme )
Reklamlar

Atatürk'e hakaret eden Mustafa Armağan'ın programı iptal edildi

Kocaeli Kitap Fuarı'nda söyleyişi ve imza etkinliğine katılacak olan Mustafa Armağan'ın programı tepkiler üzerine yayınevi tarafından iptal edildi.


İzmit'te 13-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Kocaeli Kitap Fuarı'na Mustafa Armağan'ın 20 Mayıs tarihinde katılacak olması tepkilere yol açmıştı.Özellikle sosyal medyada bir televizyon kanalında Atatürk'e hakaret edilmesi nedeniyle Mustafa Armağan'ın programının iptal edilmesi istenildi. Bugün, Kocaeli Kitap Fuarı'nın sosyal medya hesabından açıklamada bulunularak Mustafa Armağan'ın programının yayınevi tarafından iptal edildiği açıklandı. Kocaeli Kitap Fuarı sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:

"Mustafa Armağan'ın Albayrak Medya aracılığıyla Kocaeli Kitap Fuarı'nda yapmak istediği söyleşi ve imza etkinliği, kamuoyunda oluşan hassasiyet sebebiyle ilgili yayınevi tarafından iptal edilmiştir."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Referandum'a Anneanne ‘hayır’ diyor ama bakın neden?. Usta gazeteci Tayfun Talipoğlu'nun vefatından önce üzerinde çalıştığı hayır şarkısı ortaya çıktı. PAKİZE ANA'NIN REFERANDUM KONUŞMASI İZLENME REKORU KIRIYOR Ben Evet Diyorum Çocuk, SEN NE DİYORSUN dediler...