Atatürk Havalimanında Bir Kadın Kadın Geri Dönüşüm Kutusuna Tuvaletini Yaptı

1085 izlenme 03 Temmuz 2017
Reklamlar

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde tuvaleti gelen bir kadın, herkesin gözü önünde pantolonunu indirip, tuvaletini geri dönüşüm kutusuna yaptı.


İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde amatör kamera tarafından 23 Haziran günü çekilen görüntü "bu kadar da olmaz!" dedirtti.

YOLCU OLUP OLMADIĞI BİLİNMİYOR

Yolcu olup olmadığı henüz bilinmeyen kadın, tuvalet ihtiyacını gidermek için, hemen herkesi dumura uğratacak bir görüntüye imza attı.

HERKESİN İÇİNDE TUVALETİNİ YAPTI

Tuvalete gitmek yerine geri dönüşüm kutularının olduğu bölgeye gelen kadın, herkesin içinde önce pantolununu indirdi, daha sonra da geri dönüşüm kutusuna ihtiyacını giderdi.

Skandalın yaşandığı anlar ise amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakanlık 'çocuk evleri'ni Nakşibendi tarikatına verdi Erdoğan'dan BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI! Flaş gelişme! ‘Reis’ filminin yapımcısına FETÖ üyeliğinden gözaltı! Ey Muhammed (sav) Güzelim Dini Öyle Bir Hale Getirdiler ki Görsen Sen Bile Tanıyamazsın !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beşiktaş Üsküdar vapurunda telefonundan İzmir Marşı çalan gence tepki gösteren adama tüm vapur marşı söyleyerek yanıt vermiş
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/8/6/ataturk-havalimaninda-bir-kadin-kadin-geri-donusum-kutusuna-tuvaletini-yapti/index.html#fb