Aybüke Öğretmenin Şehit Edilmeden Dakikalar Önceki Fotoğrafı Ortaya Çıktı

211 izlenme 10 Haziran 2017
Reklamlar

Kozluk ilçesinde teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan genç müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın şehit olmadan birkaç saat önce çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Kozluk ilçesinde teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan genç müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın cenazesi, Batman'da düzenlenen töreninin ardından Ankara'ya uğurlandı. Törende, gözyaşları sel oldu. Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın, saldırı öncesi okulda karne dağıtımı sırasında meslektaşlarıyla çektirdiği son fotoğrafları ortaya çıktı.

SON FOTOĞRAFLAR

Okulda karne dağıtan ve öğrencilere verilmek üzere olan taktir ve teşekkür ile başarı belgeleri ellerine alan Şenay Aybüke Yalçın, çok sevdiği öğrencileriyle de fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı.


BATMAN AYBÜKE ÖĞRETMENİ UĞURLADI

Şehit öğretmen Yalçın için, Batman Öğretmenevi bahçesinde uğurlama töreni düzenlendi. Törene katılanların gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Cenaze, uğurlandığı Ankara'da bugün yapılacak resmi törenin ardından defnedilmek üzere Çorum'un Osmancık ilçesine gönderilecek.

TESADÜFEN ORADAYDI, ŞEHİT OLDU

Batman'ın Kozluk ilçe merkezinde, dün öğle saatlerinde, daha önceden gasp ettikleri ve içerisine patlayıcı yerleştirdikleri ticari araçtan inen teröristler, belediye başkanının aracına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlemişti. Saldırıda, 4 öğretmen arkadaşı ile birlikte başka bir araçla olay yerinden geçen ve Ekim 2016'da ilçeye müzik öğretmeni olarak atanan 23 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın, kurşunların hedefi olarak yaralanmıştı. Ağır yaralı olarak İlçe Devlet Hastanesine kaldırılan Yalçın, burada yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.


İKİNCİ SALDIRILARINDA DA 1 ASKER ŞEHİT OLDU

Teröristler ise, geldikleri araca binerek, olay yerinden hızla uzaklaşmıştı. İlçenin Bekirhan beldesine gelen teröristler, burada bulunan jandarma karakolu önünde askerler tarafından durdurulmak istenince aracı infilak ettirmişti. Patlamada, 2 asker ile bir sivil vatandaş yaralanmıştı. Durumu ağır olan askerler, yapılan ilk müdahalelerinin ardından, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesine kaldırılmış ve askerlerden JandarmaUzman Çavuş Soner Fazlıoğlu, yapılan müdahalelere rağmen şehit olmuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Running Against Time? Don't Let Your Looks Suffer ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN AĞIR İTHAM!.. Erdoğan: Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına alıyoruz. HALK NE DİYOR? SEYRETTİRELİM Ceylin'in katil zanlısı intihar girişiminde bulundu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
"Altını kirletmiştir" davası başlıyor
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/2/5/aybuke-ogretmenin-sehit-edilmeden-dakikalar-onceki-fotografi-ortaya-cikti/index.html#fb