BAŞKANLIK ELEŞTİRİSİ YAPAN POSTA YAZARININ İŞİNE SON VERİLDİ

454 izlenme 12 Şubat 2017
Reklamlar

Posta gazetesinde politika yazıları kaleme alan ve aynı zamanda gazetenin yazı işlerinde görev yapan Hakan Çelenk'in işine son verildi. Çelenk, konuk olduğu bir televizyon programında 'başkanlık' eleştirisi yapmıştı.

Medyaradar'ın haberine göre, Posta Gazetesi yazarı Hakan Çelenk, 22 Ocak tarihinde CNN Türk'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olmuştu.

Çelenk, söz konusu programda başkanlıkla ilgili "Ben kötü niyetli bir cumhurbaşkanıyım, sistemi bana karşı savunun. İktidara ben geleceğim, yolsuzluklar yapacağım. Beni görevden alacak gibi olurlarsa, eğer kötü niyetliysem Meclis'i feshederim. Sonra da partinin başına oturur, vekilleri seçtirir ve genel seçime giderim" demişti.

Sosyal medyada tartışma yaratan bu çıkıştan sonra Doğan Medya Grubu'nun Hakan Çelenk'in görevine son verme kararı aldığı duyuruldu.

Çelenk, katıldığı televizyon programında başkanlık sistemini eleştirmişti:..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 dakikada Ülkenin Ekonomisini Uzman bir Ekonomistden daha iyi anlatan sade vatandaş. YSK ÜYESİNDEN YSK'YA KURŞUN GİBİ YANIT!.. Ali Ağaoğlu Tüm Görgüsüzlüğü İle BBC Belgeselinde...Yok böylesi... ŞOK!.. BAHÇELİ'ye Mehmet Metiner ve Altan Tan'dan JET YANIT...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN'DAN İNANILMAZ ÇARK!..