Binali Yıldırım :"Kandil Hayır çıkarsa biz biteriz diyor." ağzından kaçırdı ama...

16166 izlenme 17 Mart 2017
Reklamlar
Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında nediyor kandil pkk ve terör örgütleri referandumdan Hayır çıkarsa biz biteriz diyor diyerek büyük gafın altına imzasını attı. Sonradan hatasını farkederek düzelten binali yıldırım. Karabük sandıktan evet çıkartıcak ve sizde biticeksiniz diyerek bir gafa daha imza attı.

Referandum kampanyası için bugün Çankırı ve Karabük’te konuşan Binali Yıldırım, “CHP, HDP, PKK, FETÖ ve IŞİD ‘Hayır’ diyor” şeklindeki propaganda metnini tekrarlarken farketmeden HAYIR propagandası yaptı.

Yıldırım “Kandil ‘Hayır çıkarsa biteriz’ diyor” dedi. Yaptığı hatayı biraz geç farkeden Binali Yıldırım’ın kendi sözlerini düzeltmek için yoğun çaba sarfetti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meral Akşener'in Edirne'de "Hayır" konuşması yapacağı salonu tadilata aldılar. Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Giydiği bol dekolteli kıyafetle Adnan Oktar'ın karşısında hünerlerini sergilerken, gözlerini hocasından alamadı. Erdoğan'dan Tezcan'a: Diktatör kalkıp seni arar mı be? Son dakika… Manisa’da çok sayıda asker hastaneye kaldırıldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ben Kul Emrine girmem diyen teyze sosyal medya da paylaşım rekoru kırdı.
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/7/6/binali-yildirim-kandil-hayir-cikarsa-biz-biteriz-diyor-agzindan-kacirdi-ama/index.html#fb