Bu kez de ata otomobilli işkence

219 izlenme 01 Temmuz 2017
Reklamlar

Urfa’nın Siverek ilçesinde bir sürücünün otomobilin arkasına bağladığı atın görüntüleri tepki çekti. Atın acı çektiği anlaşılan görüntüler, Siverek-Çermik karayolunda seyir halindeki bir sürücü tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Edinilen bilgilere göre, Çermik istikametine aracıyla seyir halindeki bir sürücü, bir atın otomobile bağlı halde koşturulduğunu görünce şaşkınlığa uğradı. Araçtakiler, o anları görüntüleri cep telefonu kamerasıyla an be an kaydetti.

Görüntülerde otomobilin çekici demirine bağlanan at, kavurucu sıcaklara rağmen seyir halinde giden aracın arkasından koşmaya çalışıyor. Atın haline aldırış etmeyen sürücü, trafikteki tehlikelere rağmen yoluna bu şekilde devam ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Başdanışmanı Karatepe: Başkanlık çıkarsa eyalet sistemine geçilmeli AKP'li Mehmet Metiner'den Skandal Sözler... "Anayasa'yı Paramparça Etmezsek Namert Olalım" Bakanlık 'çocuk evleri'ni Nakşibendi tarikatına verdi FLAŞ: 2 yeni KHK yayınlandı! Binlerce kişi ihraç edildi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞTE GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN BU VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR!!! LÜTFEN 80 MİLYONA İZLETMEK İÇİN PAYLAŞALIM. HELAL OLSUN...