Ana Sayfa
04 Nisan 2017 ( 1021 izlenme )
Reklamlar

CAMİLERDEN HALKA AKILALMAZ ÇAĞRI!..

CAMİLERDE MİTİNG ANONSU

Adana Yumurtalık Müftülüğü, personeline 'miting' mesajı yolladı. 

Mesajda imamlar; hem mitinge katılmaları konusunda, hem de görevli oldukları camilerin minarelerinden 'miting anonsu' yapmaları konusunda uyarıldılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Nisan Cuma günü Adana'da toplu açılış törenine katılacak. Açılış töreni öncesinde müftülükler seferber edilirken minarelerden de mitinge katılım için anons yapılacak. 

Yumurtalık Müftülüğü'nün personeline gönderildiği mesajda, “7 Nisan 2017 tarihinde 15.00'da cuma günü Cumhurbaşkanımız Erdoğan “Toplu Açılış Töreni” için Adana'ya gelecektir. 

Kaymakamlığımızın talimatıyla köylere gönderilecek otobüsler için tüm personellerimizin açılış programına katılmaları ve muhtarlarla birlikte halkı organize etmeleri ve perşembe-cuma günü cami minaresinden birer defa olmak üzere halka anons yapılması hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederim” ifadelerine yer verildi.

Kaynak:sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beklenen oldu: Evlilik programları KHK ile yasaklandı Dikkat!..Meteorolojiden UYARI "Dert dinlemek 1 TL" dövizi taşıyan iki öğrenci 'müstehcenlik' sebebiyle gözaltına alındı Tayfun Talipoğlu'ndan Muaviye Dişi Deve Hikayesi