Chp den gündeme bomba gibi düşen video

4718 izlenme 07 Mart 2017
Reklamlar
Bahçeli neyin karşılığı olarak çark etmiştir?

Devlet Bahçeli'nin ve 'evet' oyu kullanan MHP'li vekillerin Başkanlık sistemiyle ilgili tavrına parti tabanından tepki yağıyor...

Referanduma sunulan değişikliğin Türk Milletine hazırlanan sinsi bir projenin en önemli ayağı olduğu gerekçesiyle tüm katılanlar  ‘hayır‘ oyunda birleşmiş ve bu kararlarını deklare etmişlerdir.

Genel Merkez'in Başkanlık tutumuna karşı çıkan Gölcüklü Ülkücüler, hayırda birleşerek Başkanlık sistemiyle ilgili bir deklarasyon yayınladı.

İşte o deklorasyon:

- Bu Anayasa her türlü yetkiyi bir kişinin eline vermesiyle devleti cumhuriyet rejiminden monarşiye sürükler.

- Komünist rejimlerde olduğu gibi parti diktatoryasına kapı açar.

- Türkiye’yi bölgelere ve federasyona sürükleyecek gelişmelere çanak tutar.

- Yasama, Yürütme ve Yargı tek kişinin eline bırakılamaz. Demokrasinin vazgeçilmezi olan kuvvetler ayrılığı ilkesinden asla vazgeçilemez.

- ‘Başkanlık sistemi Türkiye’yi bölünme ve federasyona götürür‘ diyen Bahçeli’nin neyin karşılığı olarak çark ettiği ayrı bir merak konusudur.

- Kendi partisinde hukuku asla aklına getirmeyen ama her nedense kanunsuzluğa meşru zemin hazırlamayı üstüne vazife edinen bahçeli acaba kimlerden ilham almıştır."


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın "Senden sanatçı olsa ne olmasa ne" dediği Erol EVGİN. Son yılların en çok izlenilen ve en çok güldüren telefon şakası .. 83 Yaşındaki Dedem Muhalefetin Bile Açıklayamadığını 5 dk'da Anlattı Helal Olsun. LÜTFEN PAYLAŞALIM... 'Hayır' diyenleri 'teröre destek vermek'le suçladı Binali Yıldırım, Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi temel atma Töreni'ne katıldı. 'Hayır' diyenleri PKK'lı ve FETÖ'cü olmakla suçladı.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞTE O YASAKLANAN VİDEO!!! Biz Ne Hallerden Geldik Ne Badirelerle Kuruldu Bu CUMHURİYET İzlesin Bazıları!!! LÜTFEN PAYLAŞALIM!