Ana Sayfa
16 Haziran 2017 ( 123 izlenme )
Reklamlar

CHP İzmir’de adalet yürüyüşü başlatıyor… Gebze’de buluşulacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Ankara'dan başlattığı 25 gün sürecek 428 kilometre yürüyüşe CHP İzmir örgütü de 17 Haziran Cumartesi günü saat 10.00'da İzmir Cumhuriyet Meydanı'ndan çıkacağı yürüyüşle destek verecek. Yürüyüş güzergahı ve zamanlaması, Kılıçdaroğlu ile Gebze'de buluşacak şekilde hazırlandı.

CHP İzmir’de adalet yürüyüşü başlatıyor… Gebze’de buluşulacak

CHP İzmir İl Başkanlığı’nda yapılan ilçe başkanları toplantısından yürüyüş kararı çıktı. CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları üyeleri, partililer, 17 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan yürüyüşe başlayacak.Yürüyüşün güzergâhı ve zamanlaması, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Gebze’de buluşulacak şekilde ayarlandı. İzmir Alsancak’tan başlayacak yürüyüş, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Gebze ile sürecek. Günde 20 kilometre yürüyecek CHP heyeti, yol üzerindeki otel ve pansiyonlarda konaklayacak.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakın şu trenle taşınan yük sizce kaç kamyonla taşınabilir? KUZEY'İN OĞLU ÖYLE BİR KONUŞTU Kİ... YÜREK TİTREDİ!.. Reina saldırganının İstanbul'da yakalanma anı! "Atatürk bu ülkeye ne yaptı ki ? " Sorusuna Cevap (PAYLAŞ)