GAZİ BABASININ HAYKIRIŞI... ''BENDEN TERÖRİST OLUR MU''

1284 izlenme 29 Mart 2017
Reklamlar
Kılıçdaroğlu’nun Kayseri programında bir Kayserili isyan etti! Benden terörist olur mu?

Kılıçdaroğlu'nun Kayseri'de mitinginde bir şehit amcası ve gazi babası kendi şivesi ile isyanda bulundu. Gazi babası "Biz bu millet için bedel ödedik. Hayır oyu vereceğim için bana terörist damgası vuruyorlar, benden terörist olur mu?" diye seslendi.

İsyan eden gazi babasının kısa konuşması şöyle:

‘Hepimize saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Ben bir gazi babasıyım. Benim oğlum gazi oldu. Amcamın oğlu şehit oldu. Biz memleket için bedel ödedik. Bana hayır oyu vereceğim için terörist damgası vuruyorlar. Benden terörist olur mu? Bu milletin bir adı var. İngiliz milleti değil. Bu millet Türk milleti. Bizi ayrıştırmaya kimsenin gücü yetmez. Biz Mustafa Kemal’in Çanakkale’nin ruhu ile yaşayan milletiniz’ diye konuştu..

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Açız,Şehitlerimizi düşünüyoruz; Bu adam zaten başkan daha Allah mı olmak istiyor? Öyleyse toplanalım Allah diyelim❗ Fatih Portakal'a Soytarı Diyen MHP'ye Fatih Portakal'dan Sert Yanıt İade Ediyorum ! Vatandaşın yaptığı ‘hayır’ hesabı sosyal medyayı salladı FLAŞ: Ve Arınç Erdoğan'a İyi REST Çekti: "BEN FETÖCÜYSEM SEN DE FETÖCÜSÜN"

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cinnet getiren baba aileyi yok etti