Deniz Baykal hileli referandum sonuçlarını kabul etti!

386 izlenme 02 Mayıs 2017
Reklamlar

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile dün gerçekleşen sürpriz görüşmesinin nedenini açıkladı. Baykal parti yönetimini istediği iddialarını reddederken CHP'nin artık referandum sonuçlarına göre hareket etmesi gerektiğini söyledi. CHP, referandumun şaibeli olduğunu ve 'hayır'ın kazandığını belirtmişti. Baykal'ın bu çıkışı tepkilere neden oldu. 

Deniz Baykal Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile referandum sonuçlarını görüştüklerini ve sonuçların Türkiye siyasetinde yeni bir dönemin işaretçisi olduğunu aktardığını ifade etti.

'REST ÇEKMEDİM TARZIM DEĞİL'

Baykal, Kılıçdaroğlu'na parti yönetiminden çekil dediği iddilarını önce programın başında yalanladı, programın sonlarına doğru Ahmet Hakan'ın anlattıklarınızdan çıkana göre Kemal Kılıçdaroğlu'na çekilmesi gerektiğini söylüyorsunuz ifadelerini kullanmasının ardından doğruladı.

Baykal'ın iddiayı yalanladığı video; 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tayfun Talipoğlu'ndan Muaviye Dişi Deve Hikayesi Ali Ağaoğlu'nun 'EVE BEKLİYORUM' dediği CHP'li vekil Biçer'den zehir zemberek açıklama! Tarımı bitiren tohum planının altında hangi şirket var MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN ŞÖFÖRÜ ANLATIYOR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
‘YSK Başkanı FETÖ’cülükten tutuklanma tehdidiyle rehin alındı’