Deniz Baykal hileli referandum sonuçlarını kabul etti!

390 izlenme 02 Mayıs 2017
Reklamlar

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile dün gerçekleşen sürpriz görüşmesinin nedenini açıkladı. Baykal parti yönetimini istediği iddialarını reddederken CHP'nin artık referandum sonuçlarına göre hareket etmesi gerektiğini söyledi. CHP, referandumun şaibeli olduğunu ve 'hayır'ın kazandığını belirtmişti. Baykal'ın bu çıkışı tepkilere neden oldu. 

Deniz Baykal Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile referandum sonuçlarını görüştüklerini ve sonuçların Türkiye siyasetinde yeni bir dönemin işaretçisi olduğunu aktardığını ifade etti.

'REST ÇEKMEDİM TARZIM DEĞİL'

Baykal, Kılıçdaroğlu'na parti yönetiminden çekil dediği iddilarını önce programın başında yalanladı, programın sonlarına doğru Ahmet Hakan'ın anlattıklarınızdan çıkana göre Kemal Kılıçdaroğlu'na çekilmesi gerektiğini söylüyorsunuz ifadelerini kullanmasının ardından doğruladı.

Baykal'ın iddiayı yalanladığı video; 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Manchester’daki saldırıyı IŞİD üstlendi AKP’li isimden skandal video AKP'li Vekil KUMPASI AÇIKLADI... ORTALIK TOZ DUMAN!.. Eskişehir'de bir görevli, çaldığı çuval dolusu oyla yakalandı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP’li Şamil Tayyar hakkında fezleke