Denizli'de Hayır standına taşlı-bıçaklı saldırı

338 izlenme 15 Mart 2017
Reklamlar
Denizli'de Hayır standı açan Birleşik Haziran Hareketi üyeleri saldırıya uğradı. Saldırıda 3 kişi yaralandı.

Denizli’de stant açan Birleşik Haziran Hareketi üyeleri saldırıya uğradı. Taşlı ve bıçaklı saldırıda yaralanan bir kişi hastaneye kaldırıldı.

Birgün gazetesinin haberine göre, Denizli’de, “hayır” standı açan Birleşik Haziran Hareketi üyeleri, bir grubun taşlı ve bıçaklı saldırısına uğradı. “Hayır diyenler teröristtir vatan hainidir” diye bağıran saldırganlar, 3 kişiyi yaraladı. Başından yaralanan sağlık çalışanı Muzaffer Aksoy’un kolu kırıldı.

Saldırı sonrası Haziran Hareketi üyeleri standın başında beklemeye devam etti. Basın açıklaması yapan Orhun Çoban, “Hollanda’da evet diyenlere faşist uygulamalar yapılırken kendi ülkesinde hayır diyen herkesi vatan haini terörist gösterip böyle saldırılara zemin hazırlayan iktidar bu saldırının da en büyük sorumlusudur” dedi..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

97 Yıllık Türkiye Büyük Millet Meclisi Tarihine Damga Vuracak Konuşma - PAYLAAŞŞŞ 'Hayır' videosu çekti, Cumhurbaşkanının şikayetiyle tutuklandı.. Programa Müjdat Gezeni Davet Edip Reklam Arası Vermek Zorunda Kalan Spiker "Bugüne kadar evet dedik, bi aydınlık görmedik, o yüzden #HAYIR diyoruz"

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Frankfurt’ta skandal: Seçmen kaydını değiştirdi