Diyanet İşleri Başkanı Görmez Ölümden Döndü

294 izlenme 20 Mayıs 2017
Reklamlar

Van'da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ölümden döndü.

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleriBaşkanı Mehmet GörmezVan Valisi İbrahim Taşyapan, AK PartiVan Milletvekili Burhan KayatürkVan İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

PLATFORMUN DEMİR AYAKLARI YERİNDEN ÇIKTI

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay'ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maden ocağında büyük patlama Programa Müjdat Gezeni Davet Edip Reklam Arası Vermek Zorunda Kalan Spiker Jandarmanın ilk kadın komutanı şehit oldu Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
"'Evet' çıkması halinde 300 bin memur..."
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/1/9/diyanet-isleri-baskani-gormez-olumden-dondu/index.html#fb