Ana Sayfa
19 Nisan 2017 ( 5167 izlenme )
Reklamlar

Dün yapılan itirazlar sonrası tüm gözler YSK'ya çevrilmişti! Yapılan itirazlarla ilgili YSK'nın referandum kararı şimdi geldi! İşte çok konuşulacak o karar...

Son dakika haberi… YSK referandum kararını açıkladı


Yüksek Seçim Kurulu, referandumun iptali yönünde yapılan başvurular için toplantı düzenledi. Saatler süren toplantının ardından alınan karar açıklandı. Karara göre YSK, referandumun iptali yönündeki başvuruları reddetti. Oylamada 10 üye ret oyu verirken, 1 üye kabul oyu verdi.


Son dakika haberi… YSK referandum kararını açıkladı

CHP, HDP ve Vatan Partisi dün Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) “referandumun iptal edilmesi için” başvurmuştu. YSK Başkanı Sadi Güven ise sabah saatlerinde yaptığı açıklamada anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasına yönelik itirazları öğleden önce değerlendireceklerini söylemişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı. ''Tayyibe mi tapacağız.'' diyen teyze izlenme rekorları kırıyor Athena Gökhan yine yine gönülleri fethetti..Tüyler diken diken.. Nihat Doğan Fatih Portakalı Hedef Aldı Ağır Cümleler Kurdu Sosyal Medyadan Büyük Tepki.