Erdal Beşikçioğlu'ndan Arda'ya videolu gönderme

1144 izlenme 29 Ocak 2017
Reklamlar

Erdal Beşikçioğlu da anayasa değişiklik referandumunda "hayır" oyu kullanacağını belirterek "Dünyanın en güzel rejimi Cumhuriyet varken başka bir rejime düşünülemez. Artık son söz halkın yani bizimdir. Ülkemizin geleceği için , çocuklarımızın geleceği için karar bizim. Bu iş parti meselesi değil. İyi düşün Türkiye" notunu paylaştı. "Hayır" oyu vereceğini açıklayan Beşikçioğlu, Instagram hesabından bir piyesi Arda Turan'ı etiketleyerek paylaştı. Beşikçioğlu piyesin sözleriyle evet kampanyasına destek veren Arda Turan'a eleştirel bir gönderme yaptı.

"HAYIRDA EVET Mİ SUÇLU, EVETTE HAYIR MI"

İşte Beşikçioğlu'nun paylaştığı piyesin sözleri:

Şeytan sözcüklerin dizilişinde gizli. Ne konular, ne insanlar, ne de istekler suçlu.Çünkü sözcükler sıralanırken şeytan yanlarına sokulur. Sonra söylendikleri an, kanlı bir bıçak gibi saplanırlar insanın yüreğine. Hayırda evet mi suçlu, yoksa evette hayır mı suçlu? Düşünün bunu!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HAYIRCI VE EVETCİ DEDELER KARŞI KARŞIYA Bahçeli'nin arşivinden bunlar çıktı ŞOK!.. ANAOKULU'NDA AĞIR VAKA!.. 56 ÇOCUK HASTANEDE!.. ERBAKAN'dan Milli Görüşçülere; TÜRKEŞ'ten MHP'lilere 2 Dakikalık Mesaj Var!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İŞTE SON REFERANDUM KAMUOYU ANKETİ!..