Erdal Beşikçioğlu'ndan Arda'ya videolu gönderme

1092 izlenme 29 Ocak 2017
Reklamlar

Erdal Beşikçioğlu da anayasa değişiklik referandumunda "hayır" oyu kullanacağını belirterek "Dünyanın en güzel rejimi Cumhuriyet varken başka bir rejime düşünülemez. Artık son söz halkın yani bizimdir. Ülkemizin geleceği için , çocuklarımızın geleceği için karar bizim. Bu iş parti meselesi değil. İyi düşün Türkiye" notunu paylaştı. "Hayır" oyu vereceğini açıklayan Beşikçioğlu, Instagram hesabından bir piyesi Arda Turan'ı etiketleyerek paylaştı. Beşikçioğlu piyesin sözleriyle evet kampanyasına destek veren Arda Turan'a eleştirel bir gönderme yaptı.

"HAYIRDA EVET Mİ SUÇLU, EVETTE HAYIR MI"

İşte Beşikçioğlu'nun paylaştığı piyesin sözleri:

Şeytan sözcüklerin dizilişinde gizli. Ne konular, ne insanlar, ne de istekler suçlu.Çünkü sözcükler sıralanırken şeytan yanlarına sokulur. Sonra söylendikleri an, kanlı bir bıçak gibi saplanırlar insanın yüreğine. Hayırda evet mi suçlu, yoksa evette hayır mı suçlu? Düşünün bunu!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Abisi Yarbay Alkan'dan AKP'ye AĞIR İSYAN! HAYIR'CILARA KÖPEK BENZETMESİ YAPAN MURAT BOZ'A TARİHİ AYAR Fatih Portakal BAHÇELİ'nin Bu Videosunu Yayınladı... SARAY SALLANDI! RAHATSIZ OLANLARA İNAT LÜTFEN PAYLAŞ !!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN EŞİ; HÜKÜMETİ SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ