ERDOĞAN'A "TÜRKLÜĞÜN YAŞAYAN DÜŞMANI" DEDİ...

1677 izlenme 08 Şubat 2017
Reklamlar
BAHÇELİ ERDOĞAN'A TÜRKLÜĞÜN YAŞAYAN DÜŞMANI DEDİ...

Ve şimdi aynı Bahçeli bugün Meclis toplantısında TÜRKLÜK için Erdoğan'la İTTİFAK kurduğunu açıkladı...

MHP grup toplantısında "Erdoğan ile Perinçek arasında bir seçim yapmak gerekirse Erdoğan'ı tercih ederiz" diyen Devlet Bahçeli'nin, seçim mitinglerinde Erdoğan hakkında söylediği sözler sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Bahçeli'nin,"Her gün bize sövüyor, her gün yalan söylüyor. Peki kimdir bu gafil? Kendisine Cumhurbaşkanı diyen Erdoğan; be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez! Sen Cumhurbaşkanısın, sen devletin başısın! Ne geziyorsun meydanlarda? 

Bizimle ne uğraşıyorsun? Biz zalim Esad'a çok şükür 'kardeşim' demedik, ailecek tatile çıkmadık. Hele hele Kandil'in yolunu hiç bilmedik. Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hısmı, Türklüğün yaşayan düşmanısın!" ifadeleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriyeliler Kırıkkale'de ellerinde sopalarla Türk gençlere saldırıyorlar! FLAŞ!.. CHP'li Özgür Özel Canlı Yayında SON REFERANDUM ANKETİNİ AÇIKLADI Cehaletin geldiği son nokta.. Gözlerinize ve Kulaklarınıza İnanamayacaksınız !!! Metrobüs durağında korkunç saldırı.. Tecavüz etmeye kalktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sinan Meydan, Atatürk'le ilgili söylenen skandal sözlerle ilgili sert konuştu!