Ana Sayfa
29 Nisan 2017 ( 747 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan Operasyon Sinyali!

ERDOĞAN: "BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde TÜMSİAD Genel Kurulu'na katıldı.


Şu sıralar burada bir konuşma yapan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ"

"Şimdi askerimiz, jandarmamız, polisimiz, korucularımız bunlarla adeta yerin altında da çarpışıyor. Sınır ötesinde PYD/YPG ile de çarpışıyoruz. Kimlerin desteğini alıyorlar görüyorsunuz. Oraları da onlara mezar ediyoruz". 

"DEAŞ ile bizden başka ciddi bir şekilde mücadele eden yok. Kimse bize safsata anlatmasın. Şu anda 3 bini aşkın DEAŞ'lı etkisiz hale getirildi". 

"Şimdi hedef Münbiç dedik. Amerika'nın başını çektiği koalisyon güçleriyle beraber Rakka'yı yaparız dedik. Amerikalı dostlara da yanınıza terör örgütlerini almayın dedik. Bir başka terör örgütüyle terör örgütü temizlenmez".

"Elimizde belgeler var. Sayın Trump ile görüştüğümüzde kendisine sunacağız. Koskoca Amerika, biz ele ele verelim Rakka'yı DEAŞ'a mezar ederiz. Musul'da da bu mücadeleyi sürdürelim. Bunları Irak'ta kendi hallerine bırakırsak kurban vermeye devam ederiz".

"İşte Telefer işte Sincar... Baktık ki olmuyor Sincar'a bir operasyon öbür tarafa bir operasyon, 210-220 teröristi orada hallettik. En önemli merkezlerini orada vurduk. Neden? Bu milletle oyun oynanmaz. Herkes bunu görecek. Vakti saati geldiğinde ne yapacağımızı gayet iyi biliriz. Bir gece ansızın

Kaynak: yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adnan Aybaba Çıldırdı! Bu Ülkenin Anasını Bellediniz. CHP'li Erdem: Bu anayasa geçerse ülke darbe cehennemine döner Diyarbakır'da AKP'lilerin usulsüzlüğünü engellemek isteyen 2 kişi öldürüldü! CAN ATAKLI SONUNDA DAYANAMADI VE CANLI YAYINDA PATLADI ! KİMSENİN CESARET EDEMEDİKLERİ TAKIR TAKIR SÖYLEDİ !