Ana Sayfa
29 Haziran 2017 ( 1769 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan gece saat 02.32'de Meclis'te konuşma yapacak! Peki neden o saatte? İşte cevabı

Cumhurbaşkanı 15 Temmuz’un yıl dönümünde konuşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz'da Meclis'e bomba atıldığı saatte vatandaşlara seslenecek.

FETÖ’nün düzenlediği darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçmesi nedeni ile şehitleri anma etkinlikleri ve uygulanacak program belli olmaya başladı. 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişiminde TBMM bombaların hedefi olmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis’e ilk bombanın atıldığı saat olan 02: 32’de vatandaşlara seslenecek. Aynı gün TBMM de özel bir gündemle toplanacak. Erdoğan’da Meclis’teki yerini alacak.  Siyasi partiler Meclis’teki özel gündemli oturumda 10 dakikalık konuşma yapacaklar.


DEV EKRAN KURULACAK

Meclis Şeref Kapısı önünde, “Video Mapping” sistemiyle, darbe girişimine yaşananlar gözler önüne serilecek. Erdoğan, burada vatandaşlara seslenecek. Buradaki etkinlik vatandaşlara da açık olacak.

Meclis Şeref Kapısı önündeki alana alana dev bir ekran kurularak 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde düzenlenecek etkinlik buradan canlı yayınlanacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! İşte Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne saldırı anının görüntüleri...Paylaşalım bir an önce yakalansınlar... Emre Kınay, mühürsüz oy ve zarfları geçerli sayan YSK Başkanı Sadi Güven'e tepki gösterdi! 'Senin sıfatın....' Aziz Nesin'in Sivas Katliamı Hakkındaki Basın Açıklaması (ilk kez) İdama Evet Diyenlerin Tam Listesi