Erdoğan'ın Almanya için Nazi suçlamasına, Alman halkından gelen cevaplar...

304 izlenme 07 Mart 2017
Reklamlar

’da Nazizm ölmemiş


Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, bakanların konuşmasının engellenmesine sert tepki: Nazizmin Almanya’da bittiğini zannediyordum, meğer devam ediyormuş.. Zannediyorlar ki Erdoğan gelecekti. Ya ben istersem gelirim. Kapıdan sokmadığınız zaman da dünyayı ayağa kaldırırım
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)  tarafından İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonun'da düzenlenen Kadın ve Demokrasi Buluşması ile Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Tokatlılar Gecesi'ne katıldı. Konuşmalarında gündeme ilişkin önemli mesajlar veren Erdoğan'ın açıklamaları kısaca şöyle:

Dün kadını insan yerine koymayanlar, bugün yine kadınları farklı bir yere konumlandırmaya çalışıyor. Dün, kadını alınıp satılan bir eşya gibi görenler, bugün de kadın bedenini ve emeğini metalaştırarak bir anlamda modern kölecilik yapıyorlar. İşte bu konuda KADEM'in yaklaşımının, yani kadına hak ettiği değeri ve toplumsal rolü kazandırma mücadelesinin en sağlıklı yöntem olduğuna inanıyorum. Kadına şiddet insanlık suçudur.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adil Öksüz'ü AKP'li vekil kaçırdı' haberine engelleme! 9 yaşındaki öğrencisi yarı çıplak kaçmıştı! O öğretmen için yeni karar Bir hayvansever, verdiği yemeği yemeyip götüren köpeği takip edince bakın neyle karşılaşıyor. Adam var adam gibi harbiden racon keser.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Evet çıkarsa KKTC diye bir ülke kalmayacak