Erdoğan: Referandumdan sonra idamı getireceğiz, Şehitlerimize bunun hesabını veremem. Allah'a bunun hesabını veremem dedi.

255 izlenme 17 Şubat 2017
Reklamlar
Erdoğan, K.Maraş'ta yaptığı konuşmada "Şimdi hedef 16 Nisan'da "evet" oylarını halletmek ve bunun arkasından parlamentoda inanıyorum ki, idam konusu gündeme gelecektir. Parlamentodan bunun geçeceğine de inanıyorum. Bu bana geldiğinde ben bunu onaylarım" dedi.

Erdoğan: Referandumdan sonra idamı getireceğiz

Erdoğan, Maraş'ta yaptığı konuşmada "Şimdi hedef 16 Nisan'da "evet" oylarını halletmek ve bunun arkasından parlamentoda inanıyorum ki, idam konusu gündeme gelecektir. Parlamentodan bunun geçeceğine de inanıyorum. Bu bana geldiğinde ben bunu onaylarım" dedi..
Cuma, 17 Şubat 2017 16:17
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hani bazen bazı insanlar ölmüyor ya ne olursa olsun şu anda izlediğimiz video da öyle isteseniz de öldüremezsiniz bu adamları... HELAL OLSUN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ HİÇ KİMSE BU VATANDAŞ GİBİ ANLATAMADI ! İRFAN DEĞİRMENCİ NİN ATTIĞI ŞOK TWİTLER SOSYAL MEDYAYI SALLIYOR Referandumda neden Hayır denilmeli buyrun AKP'li Tuğrul Türkeş'ten dinleyelim KALDIRILMADAN İZLE PAYLAŞ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gelin Adayı Hanife Gece Kulübünde