Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz?

155 izlenme 04 Temmuz 2017
Reklamlar

Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz? Çok merak edilen bu soruyu RUMELİ70 Eczanesi Eczacısı Ezgi Koçak yanıtladı. İşte Eczacı Ezgi Koçak'ın cevapla.tv kameralarına anlattıkları:

Bu grup ilaçları kullanırken koroner arter hastalığı olan veya kalp krizi geçiren ya da geçirme riski taşıyanlar ile bu hastalık grubuna hizmet eden ilaçları tüketen bireyler mutlaka kardıologları ile görüşerek süreci planlamalı.Ayrıca santral sinir sistemi üzerinde etki eden ilaçları kullanan kişiler, Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları olanların da kendi insiyatifleri doğrultusunda bu grup ilaçları almaları sakıncalıdır ve içinde hayati risk barındırır.Özellikle kalp ve dolaşım problemi olan hastalarda, dilaltı ilacı kullananlarda bu risk daha da yüksek oranda olup kalp krizine sebebiyet verebilir.Bu sebeple bu grup ilaçlarda ve bu hasta gruplarında tedavi ve doz ayarlaması mutlak hekim kontrolünde gerçekleşmelidir.

Son ve önemli bir uyarı bu grup ilaçlar kesinlikle alkol ile tüketilmemelidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEŞ VEKİL İSTİFA ETTİ... "2 BİN KİŞİYİ AŞTI" Terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı olan YPG şimdi de eşcinsel terör örgütü kurdu. Dikkat!.. TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ'NDEN YSK'YA DEPREM GİBİ UYARI!.. Abdullah Gül'ün babası vefat etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başbakan Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısının ardından yeni kabine açıklandı.Kaynak: İşte yeni kabine
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/7/1/ereksiyon-saglayan-ilaclari-kimler-kullanamaz/index.html#fb