Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz?

151 izlenme 04 Temmuz 2017
Reklamlar

Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz? Çok merak edilen bu soruyu RUMELİ70 Eczanesi Eczacısı Ezgi Koçak yanıtladı. İşte Eczacı Ezgi Koçak'ın cevapla.tv kameralarına anlattıkları:

Bu grup ilaçları kullanırken koroner arter hastalığı olan veya kalp krizi geçiren ya da geçirme riski taşıyanlar ile bu hastalık grubuna hizmet eden ilaçları tüketen bireyler mutlaka kardıologları ile görüşerek süreci planlamalı.Ayrıca santral sinir sistemi üzerinde etki eden ilaçları kullanan kişiler, Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları olanların da kendi insiyatifleri doğrultusunda bu grup ilaçları almaları sakıncalıdır ve içinde hayati risk barındırır.Özellikle kalp ve dolaşım problemi olan hastalarda, dilaltı ilacı kullananlarda bu risk daha da yüksek oranda olup kalp krizine sebebiyet verebilir.Bu sebeple bu grup ilaçlarda ve bu hasta gruplarında tedavi ve doz ayarlaması mutlak hekim kontrolünde gerçekleşmelidir.

Son ve önemli bir uyarı bu grup ilaçlar kesinlikle alkol ile tüketilmemelidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ANAYASA MAHKEMESİNDEN EMSAL KARAR!.. BU HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR!.. Vatandaşa sorduk..!! Başkanlık Sistemi gelmelimi? Devlet Bahçeli paylaştı, sosyal medya yıkıldı! OKUDUĞU ŞİİR İLE SOSYAL MEDYA DA İZLENME REKORU KIRAN TEYZE.. HELAL OLSUN

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TEYZE ALLAH'A ÖYLE BİR DUA ETTİ Kİ... REFERANDUM HEPTEN ÇÖKTÜ!..