Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz?

143 izlenme 04 Temmuz 2017
Reklamlar

Ereksiyon sağlayan ilaçları kimler kullanamaz? Çok merak edilen bu soruyu RUMELİ70 Eczanesi Eczacısı Ezgi Koçak yanıtladı. İşte Eczacı Ezgi Koçak'ın cevapla.tv kameralarına anlattıkları:

Bu grup ilaçları kullanırken koroner arter hastalığı olan veya kalp krizi geçiren ya da geçirme riski taşıyanlar ile bu hastalık grubuna hizmet eden ilaçları tüketen bireyler mutlaka kardıologları ile görüşerek süreci planlamalı.Ayrıca santral sinir sistemi üzerinde etki eden ilaçları kullanan kişiler, Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları olanların da kendi insiyatifleri doğrultusunda bu grup ilaçları almaları sakıncalıdır ve içinde hayati risk barındırır.Özellikle kalp ve dolaşım problemi olan hastalarda, dilaltı ilacı kullananlarda bu risk daha da yüksek oranda olup kalp krizine sebebiyet verebilir.Bu sebeple bu grup ilaçlarda ve bu hasta gruplarında tedavi ve doz ayarlaması mutlak hekim kontrolünde gerçekleşmelidir.

Son ve önemli bir uyarı bu grup ilaçlar kesinlikle alkol ile tüketilmemelidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER KONUŞTU, BAŞBAKAN DİNLEDİ... YER GÖK İNLEDİ!.. AKP'Lİ KIZDAN TARİHİ İTİRAFLAR Skandal YSK kararı sonrası 16 Nisan referandumuyla ilgili CHP'nin izleyeceği yol belli oldu! Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idam edilmeden önceki son mektuplarında neler yazmıştı?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Seçim hırsızlığı sanılandan daha büyük! Hayır ve Ötesi'nden çarpıcı ön rapor