Ana Sayfa
19 Mayıs 2017 ( 100 izlenme )
Reklamlar

Erkek Öğrencilere Cinsel İstismarla Suçlanan Öğretmen Tutuklandı

Bingöl'de Servi Yatılı Bölge Okulu'nda görevli beden eğitimi öğretmeni O.Y., okuldaki erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.


Bingöl'ün Genç ilçesinde bulunan Servi Yatılı Bölge Ortaokulu'ndaki bir öğrenci, öğretmeninin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ailesine söyledi. Ailenin, okuldaki beden eğitimi öğretmeni O.Y. hakkında suç duyurusunda bulunması üzerine adli ve idari soruşturma başlatıldı.

ÖĞRETMEN GÖZALTINA ALINDI

Savcılığın talimatıyla harekete geçen polis, öğretmen O.Y.'yi gözaltına aldı. O.Y., götürüldüğü emniyette sorgulandıktan sonra bugün Genç Adliyesi'ne sevk edildi. Genç Cumhuriyet Savcılığı'nda yapılan sorgusunun ardından tututlanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen beden eğitimi öğretmeni O.Y., tutuklanarak Bingöl Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

'3 ERKEK ÖĞRENCİ DAHA VAR' İDDİASI

Yapılan araştırma ve incelemelerde, şikayetçi olanın dışında cinsel istismara uğrayan 3 erkek öğrencinin daha olduğu ileri sürülürken, Servi Yatılı Ortaokulu'nda 3 yıldan beri görev yaptığı belirtilen O.Y.'nin aynı okulda okuyan bir başka öğretmenle evli olduğu belirtildi.

https://www.haberler.com/erkek-ogrencilere-cinsel-istismarla-suclanan-9636817-haberi/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HAKKARİ'DE HAİN TUZAK! Mehmet Metiner'den Bülent Arınç'a: Çapın ve seviyen bu kadar işte! MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN ŞÖFÖRÜ ANLATIYOR Şehit Abisi Yarbay Alkan'dan AKP'ye AĞIR İSYAN!