Ana Sayfa
08 Mart 2017 ( 1126 izlenme )
Reklamlar

Eski Bakan Yaşar Okuyan bombaladı: Bahçeli'nin ciddi psikolojik sorunları var

Bir televizyon programına katılan eski Bakan Yaşar Okuyan, Barzani'yi kongrelerine çağıran AKP yöneticilerine "Allah belalarını versin" derken, Bahçeli içinse "Ciddi psikolojik sorunları var" ifadelerini kullandı.


KRT'de Çağlar Cilara'nın Haber Merkezi isimli programına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Okuyan, "Barzani'yi AKP kongresine getirip Türkiye seninle gurur duyuyor dedirtenlerin Allah belasını versin" dedi. Okuyan ayrıca MHP lideri Bahçeli'nin psikolojik sorunları olduğunu da söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, katıldığı programda çarpıcı ifadeler kullandı. Okuyan, 16 Nisan'da 'evet' çıkacağına dair hadis olduğunu söyleyen Akit yazarı Şevki Yılmaz'a "Bunların Allah'ı, dini imanı yok, bunlar her şeyi Allah ile, Kur'an ile pazarlıyor. Şevki Yılmaz'ın gözünün çiçeğinin tam orta noktasından öpüyorum" yanıtını verdi.

Referandumda 'hayır' çıkması durumunda 7 Haziran seçimleri sonrası oluşan ortamın mumla aranacağını söyleyerek muhaliflere gözdağı veren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik ile ilgili de konuşan Okuyan, "İlnur Çevik, Barzani'den, Erbil'den aldığın ihalelerle meşgul ol" dedi.


'BAHÇELİ ARTIK RAYDAN ÇIKTI'
Okuyan, MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan'a yapılan saldırıyla ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "Ülkücü başladığı işi yarım bırakmaz" sözünü de değerlendirdi. Okuyan'a göre Bahçeli'nin psikolojik sorunları var. Okuyan, "Yarın Sinan Oğan'ın veya öne çıkmış muhaliflerin başına bir iş geldiğinde o zaman Devlet Bahçeli'nin bu sözünün ne manaya geldiğini kendisinin yargı önünde hesaba çekilmesi lazım. Ne demek hiçbir ülkücü yarım bırakmaz işini. Ne yapacaktı, Sinan Oğan'ın öldürecekti de öldüremedi onun için mi hayıflanıyorsun. Devlet Bahçeli artık rayından çıkmıştır. Çok ciddi psikolojik problemleri var" diye konuştu.

'ALLAH BELASINI VERSİN'
Okuyan programda ayrıca Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani'ye destek verenlere beddua etti. Okuyan, "Barzani denilen herifi AKP'nin kongresinde şeref konuğu yaptılar, yetmedi Türkiye seninle gurur duyuyor diye bağırttılar. Allah belanızı versin. Barzani'yi getirip kongrenizde Türkiye sizinle gurur duyuyor diye bağırtanların Allah belasını versin" ifadelerini kullandı..


Kaynak: http://www.abcgazetesi.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sultangazi’deki cinayetin ardından 116 yabancıya sınır dışı kararı ŞOK!.. ERDOĞAN VE HÜKÜMET ÜYELERİ HAKKINDA VATANA İHANETTEN SUÇ DUYURUSU!.. İşte Mustafa Armağan’ın unutturmak istediği şeceresi İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada'nın Atatürk sevgisi