Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç açtı ağzını yumdu gözünü! Dolmabahçe Mutabakatı...

846 izlenme 09 Mart 2017
Reklamlar
'CUMHURBAŞKANI'NIN DOLMABAHÇE'DEN HABERİ VARDI'

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Cumhurbaşbakanı Erdoğan’ın ”Dolmabahçe Mutabakatı”ndan daha önceden haberi olduğunu söyledi. Erdoğan, şimdiye kadar böyle bir bilgiye sahip olduğunu kabul etmemişti..

“Dolmabahçe Mutabakatında okunan metin hükümetin önüne gelinmişti. Oturma düzenine kadar her şey kararlaştırılmıştı. Cumhurbaşkanının haberi olduğunu biliyorumtahmin ediyorum. Yalçın Akdoğan anında haberi olduğunu aktarmıştı.

Ben kendisiyle konuşmadım ama Yalçın Akdoğan ve Mahir Ünal’ın haberdar ettiğini belirttiler. Belki kendisine yeterince bilgi verilmemiş olabilir. Bu işlerde ben anı anına bilgi verilmeden yapılacağını tahmin etmiyorum. Bazı arkadaşlarımız özel işlerini bile sorarken böyle bir görüntüye girmeden önce sormuştur. Ben böyle düşünüyorum.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: 'Benden eyalet Sistemi diye bir şey duydunuz mu? dedi. ÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI Kİ SOSYAL MEDYADA İZLENME REKORLARI KIRDI Athena Gökhan Referandumdan sonra çektiği video ile sosyal medyayı salladı! Melih Gökçek'in Cemaat'ten oy isteyip ağladığı görüntüler

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şu insanlar tarikat, cemaat v.b gibi yerlere gitmek yerine bilim, sanat kurslarına gitseydi. belki ülkede bir şeyler değişirdi.