Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç açtı ağzını yumdu gözünü! Dolmabahçe Mutabakatı...

847 izlenme 09 Mart 2017
Reklamlar
'CUMHURBAŞKANI'NIN DOLMABAHÇE'DEN HABERİ VARDI'

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Cumhurbaşbakanı Erdoğan’ın ”Dolmabahçe Mutabakatı”ndan daha önceden haberi olduğunu söyledi. Erdoğan, şimdiye kadar böyle bir bilgiye sahip olduğunu kabul etmemişti..

“Dolmabahçe Mutabakatında okunan metin hükümetin önüne gelinmişti. Oturma düzenine kadar her şey kararlaştırılmıştı. Cumhurbaşkanının haberi olduğunu biliyorumtahmin ediyorum. Yalçın Akdoğan anında haberi olduğunu aktarmıştı.

Ben kendisiyle konuşmadım ama Yalçın Akdoğan ve Mahir Ünal’ın haberdar ettiğini belirttiler. Belki kendisine yeterince bilgi verilmemiş olabilir. Bu işlerde ben anı anına bilgi verilmeden yapılacağını tahmin etmiyorum. Bazı arkadaşlarımız özel işlerini bile sorarken böyle bir görüntüye girmeden önce sormuştur. Ben böyle düşünüyorum.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EY MİLLET!.. İZMİR GÜNDOĞDU SALLANIYOR!.. Demek Hayvanların aklı yok öyle mi? Müge Anlı'dan 1 milyon 320 bin TL'lik cezaya ilk yorum: Yine olsa yine yaparım CAN ATAKLI SONUNDA DAYANAMADI VE CANLI YAYINDA PATLADI ! KİMSENİN CESARET EDEMEDİKLERİ TAKIR TAKIR SÖYLEDİ !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜNLÜ FENOMEN FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ