Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç açtı ağzını yumdu gözünü! Dolmabahçe Mutabakatı...

847 izlenme 09 Mart 2017
Reklamlar
'CUMHURBAŞKANI'NIN DOLMABAHÇE'DEN HABERİ VARDI'

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Cumhurbaşbakanı Erdoğan’ın ”Dolmabahçe Mutabakatı”ndan daha önceden haberi olduğunu söyledi. Erdoğan, şimdiye kadar böyle bir bilgiye sahip olduğunu kabul etmemişti..

“Dolmabahçe Mutabakatında okunan metin hükümetin önüne gelinmişti. Oturma düzenine kadar her şey kararlaştırılmıştı. Cumhurbaşkanının haberi olduğunu biliyorumtahmin ediyorum. Yalçın Akdoğan anında haberi olduğunu aktarmıştı.

Ben kendisiyle konuşmadım ama Yalçın Akdoğan ve Mahir Ünal’ın haberdar ettiğini belirttiler. Belki kendisine yeterince bilgi verilmemiş olabilir. Bu işlerde ben anı anına bilgi verilmeden yapılacağını tahmin etmiyorum. Bazı arkadaşlarımız özel işlerini bile sorarken böyle bir görüntüye girmeden önce sormuştur. Ben böyle düşünüyorum.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hocaların Ramazan Programlarından Aldıkları Para Ortaya Çıktı ÖNCE BİZE YAZIKLAR OLSUN!!! Sonrada Eksik Anlatanlara! Mutlaka Sonuna Kadar İzleyin! Lütfen PAYLAŞMAYI Unutmayınız! Rezaletin bu kadarı da olmaz...Burası Türkiye İbret için paylaşmayan kalmasın.. İş Bulamadığı İçin AKP'ye Küsen Koyu AKP'li Bir Vatandaş'ın, ''Ben Türkiye Vatandaşı Değilim'' Tepkisi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adana'da Baba ve Oğlu, Ezan Okuyup Namaz Kılan Vatandaşları Darp Etti
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/9/5/eski-basbakan-yardimcisi-bulent-arinc-acti-agzini-yumdu-gozunu-dolmabahce-mutabakati/index.html#fb