ESRA EROL AĞLAYARAK HÜKÜMETE ÇAĞRIDA BULUNDU !

5303 izlenme 01 Mayıs 2017
Reklamlar

Esra Erol ağlayarak açıkladı: 'Pes ediyorum'

Esra Erol, canlı yayında gözyaşları içerisinde önümüzdeki sezon evlilik programı yapmayacağını açıkladı. Esra Erol'un izdivaç programı gerçekten bitiyor mu? İşte Esra Erol'un o açıklamaları..


Esra Erol, ATV'deki programının canlı yayınında açıklamalar bulundu. Gözyaşlarını tutamayan Esra Erol, "artık yoruldum, bırakıyorum!" dedi


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un bugün evlilik programları için yaptığı "KHK düzenlemesiyle gündeme getirebiliriz" açıklamasının ardından canlı yayınında konuşan Esra Erol şunları söyledi:
 
"Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı."
 
Esra Erol sözlerine, 'Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli.' Bunlar da İlginizi Çekebilir

MERAL AKŞENER'DEN TAYYİP ERDOĞAN'I ZORA SOKACAK İDDİALAR ! Bu kez Trabzonspor taraftarı sesini yükseltti. Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa Chp den gündeme bomba gibi düşen video HOLLANDA HÜKMETİ SANSASYON KASET YAYINLADI ! SİLİNMEDEN İZLEYİN !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şehit Yarbay Songül Yakut'un Annenin Feryadı Yürek Burktu: Kızım Hadi Kalk Eve Gidelim