Fatih Portakal'dan Adalet Bakanına muhteşem kapak!

1533 izlenme 03 Mart 2017
Reklamlar

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karlsrhue kentindeki mitingin iptali ile ilgili açıklama yaptı;

"Sivil toplum örgütleriyle ve vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. O nedenle Fransız hükümetine teşekkürlerimi sunuyorum. Toplantıya sahatler kala belediye aldığı kararla toplantını yapılmasını iptal etti. buldukları başka yerlerde polis toplantı yapılması konusunda sorun çıkardı. Bugün izinleri alınmış bir toplantıyı yapma fırsatı bulamadık"

"Türk toplumunun bir toplantı yapmasına tahammül etmemesi kabul edilebilir bir şey değil. Toplantı hakkı Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin teminat altına aldığı bir hak. Hem AB'nin hem Avrupa Konseyi'nin hem demorkatik hukuk devletlerinin vazgeçilmez özelliklerinden biri. İnsanlar bir araya geliyor izin vermiyorsunuz. Bunun adına da demokrasi diyorsunuz, biz de ifade hürriyeti var diyorsunuz. Kusura bakılmasın bu demokrasiyle ifade hürriyetiyle ifade edilebilir bir şey değil. Hukuk devletine yakışan bir şey hiç değil. Bir toplumun toplantı yapmasına izin vermeyen görüşme yapamsına izin vermeyen demokrasi olabilir mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'li vatandaş ''Liderimiz Bahçeli'yi artık dinlemiyoruz'' dedi ve neden Hayır dediğini anlattı Polis Noktasına Saldıran Canlı Bomba Terörist Böyle Öldürüldü! Antalya'da Turistlere Büyük Kazık: 4 Bin TL Hesap Çıkarıldı Atatürk'ün Çocuklar ve Gençler Üzerine Söylediği Zamanın Çok Ötesinde 15 Söz

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BİNALİ YILDIRIM AĞZINDAN KAÇIRDI ! DİKKATLE İZLEYİN...