FLAŞ!.. AKŞENER BOSTANCI'DA BAHÇELİ'Yİ DE ERDOĞAN'I DA SİLİNDİR GİBİ EZDİ GEÇTİ!

2357 izlenme 29 Mart 2017
Reklamlar

MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'in İstanbul Bostancı’daki "hayır" etkinliği tarihi bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Salona sığmayan binlerce vatandaş, etkinliği dışarıdan takip etmek zorunda kaldı.

Salonda sık sık ‘Akşener Başbakan" sloganlarının atıldığı göze çarparken, Akşener salona girdikten sonra şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Başkanlık sistemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Akşener, Kerkük'ün 'evet' propagandası karşılığında Barzani'ye peşkeş çekilmesiyle ilgili de Bahçeli'ye tepki gösterdi.

İşte Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar:

BAHÇELİ KERKÜK'TE PAÇAVRA ALTINDA DA NAMAZ KILACAK MI?

"Kerkük bir 'evet' için Barzani'ye verildi. İşte buna yuh olsun. Kerkük Türk'tü, Kerkük Türk kalacak yıllarca bunu söyledik. Sayın Bahçeli bir bayram namazı kılmak üzere Kerkük'e gidecekti. Bugün Kerkük'e Kürt paçavrası asıldı. Şimdi soruyorum o paçavranın altında bir cuma namazı kılmayı düşünür müsünüz? İktidar ve Cumhurbaşkanı'nı bu konuda açıklama yapmaya davet edebilir misiniz? Sayın Bahçeli'den beklentimiz budur. "

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cem Uzan'dan Bomba Açıklamalar! 'FETÖ'ye Haraç Vermedim Diye Tayyip Erdoğan Şirketlerimi Yağmaladı' İzmir Marşı'na Küfür Eden Ganyotçu'ya Bir Darde daha .. Aybüke Öğretmenin Şehit Edilmeden Dakikalar Önceki Fotoğrafı Ortaya Çıktı Yeni Türkiye'nin UCU göründü; Gümbür Gümbür "Dindar Nesil" Geliyor!!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sigorta primleri yüzde 27 artacak!
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/1/9/flas-aksener-bostanci-da-bahceli-yi-de-erdogan-i-da-silindir-gibi-ezdi-gecti-1/index.html#fb