Ana Sayfa
26 Mart 2017 ( 1801 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. AKŞENER TEK CÜMLEYLE AKP'YE NOKTAYI KOYDU!..

AKŞENER: BUNLARI KANDIRMAYAN KALMAMIŞ!..


Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kandırmayanın kalmadığını belirterek, "O gün kanka olanlar kavga ettiler ve sayın cumhurbaşkanı 'Rabbim beni affet, bizi bunlar kandırdı' dedi. Merkel kandırdı, Obama kandırdı, Putin şimdi görüyoruz kandırdı, Esed zaten kandırdı, kandırmayan adam yok. FETÖ terör örgütü kandırdı, PKK kandırdı, HDP kandırdı" dedi.

Kentin Erenler İlçesi'nde bir düğün salonunda düzenlenmesi planlanan referandum toplantısı salon sahibinin iptal etmesi üzerine Adapazarı'nda bulunan bir düğün salonuna alındı. 

Polis salonun önünde geniş güvenlik önlemleri alırken, üstleri aranan kişiler salona alındı. Salonu Türk bayrakları ile dolduran vatandaşlar Meral Akşener'i coşkuyla karşıladı. Meral Akşener kürsüye boynundaki Sakaryaspor atkısı ile çıktı. 

Organizasyonlarına yapılan saldırılara değinen Akşener, "Salon kiralıyoruz, kira ödeniyor salon sahibini çağırıyorlar diyorlar ya defterlerini getir, ya da bunu iptal et. Sonra adam bize gelip ağlaya ağlaya geliyor diyor 'abla ne olur yapmayın.' Diyarbakır'da Nevruz kutlamalarına alanlar açıldı, PKK paçavraları orada sallandı. Niğde de bana toplantı yapma izni verilmedi" dedi.

Her gittikleri yerde gönderilen bir grup gencin gelip kürsüyü yıktığını anlatan Akşener, "O genç kardeşlerimizi gönderenlere sesleniyorum, kendi kardeşlerinizi gönderin ya da kendiniz gelin. Sonra onları ortada bırakıyorsunuz karakoldan almak bize kalıyor. Şu ana kadar baskın yapan çocuklarla ilgili herhangi bir şikayette bulunmadık'' diye konuştu.KANDIRMAYAN ADAM YOK

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kandırmayan adam kalmadığını belirterek, "Merkel kandırdı, Obama kandırdı, Putin şimdi görüyoruz kandırdı, Esed zaten kandırdı, kandırmayan adam yok. FETÖ terör örgütü kandırdı, PKK kandırdı, HDP kandırdı. Şuraya baktığınız zaman bir koca liste kandırdı. Şimdi bugün iyi olduklarıyla, yarın onlar onları kandırmayacakları belli değil. Onun için parlamenter sistemin bu kontrol ve denge mekanizmalarını kalması Türkiye'de yaşayan hepimiz için, Türkiye'nin geleceği için, evlatlarımızın geleceği için çok önemlidir" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HELALLLLL OLSUN SANA YİGİT ADAM!! DOLAR ARTTI DİYE ECEVİT'E YAZAR KASA FIRLATAN ESNAF BAKIN ŞİMDİ NELER SÖYLÜYOR... Kılıçdaroğlu rest çekti: Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız MHP'liler bu video'yu izledi mi? Ülkücüler, 'Bu videoyu izleyin öyle karar verin'