Ana Sayfa
04 Nisan 2017 ( 1024 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. BİNDİRİLMİŞ KITA EREĞLİ'DEN YOLA ÇIKTI!.. BAKIN NEREYE!..

Ereğli’yi Erdoğan’ın mitingine taşıdı


Ereğli Belediyesi, Ereğli'yi, içlerinde belediyenin makam ve zabıta araçlarının da bulunduğu 200 araçlık bir konvoy ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 61 km uzaklıktaki Zonguldak İl merkezinde düzenlenen mitingine taşındı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal 200'e yakın araçla 31 mahalleden binlerce kişiyi Zonguldak il merkezinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine taşıdı. 

Konvoyda bulunan servis araçlarının kiralama ücretleri belediye bütçesinden karşılaşırken belediyenin tüm imkanları miting için seferber edildi. Konvoya, belediye hizmetinde bulunan tüm resmi araçların katılması dikkat çekti. Konvoyda, makam araçları, zabıta araçları ve kiralanan servis araçların olması dikkatten kaçmadı.

Ereğlili partililerin Erdoğan tarafından düzenlenen ‘evet’ mitingine taşınması akıllara, aynı hizmetin, herhangi bir parti tarafından düzenlenecek ‘hayır’ mitingi için de yapılıp yapılmayacağı sorusunu getirdi.


Ereğli'yi Erdoğan'ın mitingine taşıdı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika… Marmara'da merkez üssü Gemlik Körfezi olan 3,5 şiddetinde deprem meydana geldi! Kütahya'da korkutan deprem Kendisini Başka Kadınla Yatakta Yakalayan Eşini 20 Gün Sonra Öldürdü. Referanduma 14 gün kala Erdoğan'dan geri adım: "Hayır diyen de saygındır"