Ana Sayfa
13 Temmuz 2017 ( 71 izlenme )
Reklamlar

Flaş gelişme! ‘Reis’ filminin yapımcısına FETÖ üyeliğinden gözaltı!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı. Avcı, 2010 yılında Fetullah Gülen'in hayatını anlattığı ileri sürülen Eşrefpaşalılar'ı da çekmişti.

‘Reis’ filminin yapımcısına FETÖ üyeliğinden gözaltı!


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ali Avcı, Bağcılar’daki evinde gözaltına alındı.


Polis tarafından evde yapılan arama sırasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı. Yakalanan kişinin kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı ancak yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin FETÖ’nün Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari olan ve hakkında yakalama kararı bulunan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildi. Karabiber’in ‘Bylock’ kullanıcısı olduğu belirtildi.

Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Ali Avcı


GÜLEN’İN HAYATINI DA ÇEKMİŞTİ

Reis filminin Filmin yapımcısı Ali Avcı, 2010’da da Fethullah Gülen’in gençlik yıllarını anlatan Eşrefpaşalılar’ı da çekmişti.

DHA


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siirt’te demokrasi nöbetinde ‘Mustafa Kemal’in askeriyiz’ sloganı Son dakika.. İstanbul'da üniversite servisinde patlama: Yaralılar var CHP’li Aytuğ Atıcı: Türkiye şehitlerine ağlarken, milletvekili emekliliğine ikinci bir maaş eklediler! Adana'da Baba ve Oğlu, Ezan Okuyup Namaz Kılan Vatandaşları Darp Etti