Ana Sayfa
09 Mayıs 2017 ( 374 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. Halaçoğlu Mustafa Armağan'ı FENA SİLKELEDİ!..

Bağımsız Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, Mustafa Armağan’ın Atatürk ile ilgili yaptığı açıklamalara çok sert tepki gösterdi.

Türk Tarih Kurumu Başkanlığı görevinde de bulunan Bağımsız Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Atatürk düşmanlığıyla bilinen, sözde tarihçi Mustafa Armağan'a geçtiğimiz günlerde televizyon programındaki Atatürk ile ilgili açıklamalarından ötürü sert sözlerle yüklendi. 

"SÖZDE BİR TARİHÇİ ÇIKMIŞ"

Halaçoğlu, sosyal medya sitesi Facebook adresinden şu ifadeleri kullandı: 

Yahu Mustafa Armağan diye sözde bir tarihçi çıkmış, bu ülkenin kurtarıcısı ve kurucusuna hakaret ediyor. El insaf". 

"BU ÜLKEDE ÇOK FAZLA HAİN VAR"

"Bu ülkede sandığımdan daha çok hain var maalesef. Şu an içinde bulundukları ülkede varlıklarını o kişilere borçlu oldukları halde kurucusuna hakaret eden kişi ya cehaletle, ya da hainlikle suçlanabilir. Kişi mürekkep yalamışsa ikincisi uyuyor". 

"Artık yüce dediğimiz Türk Milleti kendine dönmeli, milli değerlerden uzak sahtekarların kulu kölesi olmamalı, kendisinin ve çocuklarının geleceğini düşünerek hareket etmeli. Vatanı için bir menfaat gözetmeden gecesini gündüzüne katan, can veren ecdadına hakaret edenlere de pabuç bırakmamalı. Bu gibi kişilerden dolayı artık tarihçiyiz demeye utanır olduk vesselâm. Saygılarımla...”.

Kaynak: yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Bakan Yardımcısı Muhammet Balta 10. Yıl Marşına Dil uzatınca Tüm Salon Tepkisini Gösterdi! Ümit Özdağ: 17 Ada ve 1 Kayalık AKP Hükümeti Tarafından Yunanistan’a Teslim Edilmiştir. DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ VİDEO.. YABANCI ARŞİVLERİNDEN.. Veli Ağbaba İKİ FOTOĞRAF GÖSTERDİ... AKP SALLANDI...