FLAŞ!.. İZMİR'DE YILDIRIM'A SÜRPRİZ KARŞILAMA...

1439 izlenme 13 Nisan 2017
Reklamlar
Referandum çalışmalarını sürdüren Başbakan Yıldırım'a İzmir'de bir grup üzerinde 'Hayır' yazan CHP'nin seçim afişlerini gösterdi. Başbakan Yıldırım'ın bu sırada gülümseyerek el sallamaya devam etti..

'HAYIR' PANKARTI AÇTILAR

İzmir programını sürdüren Başbakan Binali Yıldırım, Gaziemir'deki mitingin ardından parti otobüsüyle Buca'ya geçti. Başbakan Yıldırım'ı Buca'da kalabalık caddenin iki yanındaki kaldırımlarda karşıladı.. 

Yıldırım, ön tarafından, kaldırımdakileri el sallayarak selamladı. Bu sırada bir grup, el sallayan Başbakan Yıldırım'a, üzerinde 'Hayır' yazan CHP'nin seçim afişlerini gösterdi. Başbakan Yıldırım'ın bu sırada gülümseyerek el sallamaya devam etti.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ozan Arif referanduma böyle 'hayır' dedi. Son Dakika… Marmara'da merkez üssü Gemlik Körfezi olan 3,5 şiddetinde deprem meydana geldi! MHP'liler bu video'yu izledi mi? Ülkücüler, 'Bu videoyu izleyin öyle karar verin' Anayasa değişiyor, Vatandaş bilmiyor! Evet diyecekler kesin ama ne için , hiçbirinin haberi bile yok. TBMM Tv neden canlı vermiyor anladınız mı? Tehlikenin farkındamısınız?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hayır dediği için Bengütürk kanalından istifa eden Murat İDE harika bir referandum videosu hazırladı! İzleyin zaten paylaşacaksınız!