Ana Sayfa
13 Nisan 2017 ( 4130 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!:. ÇARPICI SONUÇ!

Son referandum anketi açıklandı: HAYIR %53,9, EVET %46.1


Themis Araştırma şirketi pazar günü yapılacak yeni anayasa referandumu ile ilgili son anketinin sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. 08-12 Nisan tarihlerini kapsayan son ankete göre; kararsızlar dağıtıldığında 'hayır' oranı yüzde 53,9 'evet' oranı ise yüzde 46,1.

Türkiye’nin kaderini değiştirecek yeni anayasa referandumuna artık saatler kaldı. Sonucu merakla beklenen halk oylaması için araştırma şirketleri de ardı ardına araştırma sonuçlarını açıklıyor. Bu anketlerden kimisi ‘eveti’ kimiyse ‘hayırı’ önde çıkarıyor. Referandumla ilgili sonucu açıklanan son anket ise Themis Araştırma’ya ait.

Themis Araştırma A.Ş. ortağı Koray Yücel’in duyurduğuna göre şirket tarafından 8-12 Nisan tarihleri arasında yapılan anketin sonuçları şu şekilde:

TÜRKİYE GENELİ
Themis’in anketine göre; Türkiye genelindeki sonuçlar (kararsızlar dağıtıldıktan sonra) şu şekilde:

EVET: % 46,1
HAYIR: % 53,9

İSTANBUL’DA FARK DAHA FAZLA!
Anketin İstanbul sonuçlarına göre rakamlar şu şekilde sıralanıyor;

EVET: %36,7
HAYIR: %48,5
Kararsızlar: %12,1

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adil Öksüz'ü AKP'li vekil kaçırdı' haberine engelleme! Biri bu rezalete dur desin artık bu ne rezillik...Evlilik programlarını istemiyoruz! Toplumsal Tepki için paylaşın lütfen!!! Yeni servis edildi...Gündeme bomba gibi düşecek video! Silinmeden izleyin paylaşın! Nihat Doğan Fatih Portakalı Hedef Aldı Ağır Cümleler Kurdu Sosyal Medyadan Büyük Tepki.