Flash TV'nin ünlü sunucusu Gökhan Taşkın arkadaşını vurdu

1490 izlenme 08 Temmuz 2017
Reklamlar

Flash TV haber sunucusu Gökhan Taşkın, Beyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurdu. Gözaltına alınan sunucu arkadaşı şikayetçi olmayınca serbest kaldı.


Flash TV'nin ünlü haber sunucusu Gökhan TaşkınBeyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurdu. Gözaltına alınan Taşkın ilk ifadesinde, "sarhoştum kazayla oldu" dedi.

AYAĞINDAN VURDU

Flash TV'nin haber sunucusu Gökhan Taşkın, bu sabaha karşı Beyoğlu'nda bir bara gidip eğlendiği arkadaşını silahla ayağından vurdu. Olay sonrası gözaltına alınıp karakola götürülen Gökhan Taşkınifadesinde, 'arkadaşını niye vurduğunu hatırlamadığını ve olayın alkolün etkisiyle olduğunu' söylediği öğrenildi.

HASTANEYE KENDİSİ GÖTÜRDÜ

Sabaha karşı meydana gelen olay sonrası topuğundan vurduğu ve samimi oldukları öğrenilen F.K. isimli arkadaşını olay sonrası arabasına koyup Şişli'deki özel bir hastaneye götüren Taşkın,hastane polisinin verdiği bilgiyle hastaneye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınıp Beyoğlu İlce niyet Müdürlüğüne götürülen ve ilk ifadesinde "Alkollüydüm, alkolün etkisiyle oldu" dedi.

ARKADAŞI ŞİKAYETÇİ OLMAYINCA SERBEST KALDI

Taşkın, daha sonra yaraladığı arkadaşının polise verdiği "Şikayetçi değilim, kazayla oldu" şeklindeki ifadesinin ardından serbest kaldı.

Savcılık talimatıyla serbest kalan Taşkın evine gönderilirken, yaralı arkadaşının hastanede tedavisi devam ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Size, ''Hayırcılar teröristtir'' diyen olursa, Onlara bu videoyu izlettirin! CHP'de FLAŞ GELİŞME! Ülker'in reklam videosuna tepki gösteren vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutuna akın etti HAYIR'CILARA KÖPEK BENZETMESİ YAPAN MURAT BOZ'A TARİHİ AYAR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk'e hakaret edenler şu videoyu izlesin. Atatürk'ün milli mücadeleyi başlatmadan önceki hali görsün