Ana Sayfa
07 Mayıs 2017 ( 1230 izlenme )
Reklamlar

Gaziantep'te Suriyeli işçi vahşeti: Patronun oğlunu bıçakla öldürdüler

Suriyeli işçi vahşeti. 3 Suriyeli, kendilerine iş veren terzi atölyesi sahibinin 20 yaşındaki oğlu Ertuğrul Dönmez'i bıçaklayıp öldürdü.. Gaziantep'te meydana gelen vahşi cinayet sonrası kaçan 3 Suriyeli aranıyor.

Olay, dün akşam Kahvelipınar Mahallesi 42’inci sokakta bulunan Ömer Dönmez’e ait terzi atölyesinde meydana geldi. İddiaya göre, terzide çalışan 3 Suriyeli, kendi aralarında tartışmaya başladı. Atölye sahibinin çocuklarıFatih ve Ertuğrul Dönmez de kavgaya dönüşen tartışmayı sonlandırmak için Suriyeli işçilerin arasına girdi. Suriyeliler bu kez kavgayı ayırmak isteyen Dönmez kardeşlere saldırdı..

Atölyeden ayrılan Suriyeliler bir süre sonra yanlarında arkadaşları ile birlikte yeniden geldikleri işyerinde tartıştıkları Dönmez kardeşlerden 20 yaşındaki Ertuğrul’a bıçakla saldırdı. Ağır yaralanan Ertuğrul Dönmez kaldırıldığı hastanede doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.

Ölümü ile yakınlarını yasa boğan Dönmez’in cenazesi, otopsisinin ardından yakınları tarafından toprağa verilirken, polis kaçan Suriyelileri arıyor.

Kaynak: DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Selçuk Yöntem'in sesiyle sosyal medyayı sallayan referandum videosu... Sakarya'daki Vahşi Cinayetin Zanlılarından Biri Daha Önce de Cinsel İstismardan Tutuklanmış Emre Kınay, mühürsüz oy ve zarfları geçerli sayan YSK Başkanı Sadi Güven'e tepki gösterdi! 'Senin sıfatın....' Şevket Çoruh yine yaptı yapacağını...Helal olsun.