Gelin adayı Hanife, şarkıcılığa soyundu

1224 izlenme 14 Mart 2017
Reklamlar
Eski gelin adayı Hanife, programdan ayrılmasının ardından gündemden hiç düşmedi. Instagram'da şarkı söylediği videoları paylaşınca akıllara "şarkıcılığa mı göz kırpıyor" sorusu geldi.

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik programında gelin adayı olan Hanife Gürdal, gerek programdayken gerekse programdan ayrıldıktan sonra hiç gündemden düşmedi. Instagram'da şarkı söylediği videoları paylaşınca akıllara "şarkıcılığa mı göz kırpıyor" sorusu geldi.

GÜNDEMDEN DÜŞMEYEN ESKİ GELİN ADAYI ŞARKICI MI OLUYOR?

Evlilik programından olaylı bir şekilde ayrılan eski gelin adayı Hanife, önce "film teklifi aldı" haberleriyle gündeme gelmişti, şimdi de Instagram'da şarkı ve türküler söylediği videoları paylaşınca akıllara "şarkıcı mı olacak" sorusu geldi.. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hamile kadın ve bebeğini öldüren Karacal, 8 yıldır engelli kıza istismardan yargılanıyormuş SEN NE YAPTIN BE HOCAM!!! Lütfen izledikten sonra paylaşmayı unutmayın.Helal Olsun Be hocam! Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli İnstagram'dan skandal yorumlar yaptı. Mesudiyeli, "Ali bana ev kiraladı, anahtarı yüzüne fırlattım. Yaşlı, cimri, pislik" dedi. CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü'nde 7'nci gün

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GÜLMEKTEN GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ