Gelin Adayıyla İlgili Şok İtiraf: Kocasının İzniyle Gece Beni Eve Aldı

403 izlenme 30 Mayıs 2017
Reklamlar

ATV'de yayınlanan izdivaç programında damat adaylarından Burak'ın Emine'yle ilgili itirafları izleyenlere "bu kadarı filmlerde bile olmaz." dedirtti.

Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında damat adaylarından Burak'ın itirafları hem ekran başındakilerin hem de stüdyodakileri şoke etti.

"GECE ONLARDA KALDIM"

Talip olduğu Emine'yle tanışma sırasında telefonla bağlanan, ,sm,n, vermek istemeyn bir kadın Burak'la ilgili şok iddialarda bulundu. Bu kadını tanıdığını itiraf eden Burak, "O zamanlar bizim bir Facebook grubumuz vardı. Kendisiyle orada tanıştık. Evli olduğunu biliyordum. Beni memleketine çağırdı. Kocasıyla da konuştum. Kocası da 'gelebilirsin' dedi. Ben de gittim. Gece onlarda kaldım." şeklinde konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sultan 2. Abdülhamid'in torunu: Parlamenter sistem canımıza yetti! Ahmet Hakan, Cüppeli Ahmet'e ''Uydurma hadislerle milletin kafasını karıştırma" diyerek vaaz verdi. Erdoğan'a büyük tepki: Salonu terk ettiler.. İzmir'de Vahşet! Cinnet Getiren Baba, Eşi ve 5 Yaşındaki Kızını Öldürüp İntihar Etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAŞBAKAN'A YENİ ANAYASA'YI SORDULAR... BAŞBAKAN ŞOKTA!..